Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én mindig kedves voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindig kedves voltam a lányokkal ez nem jött be nem akarok változtatni ezen mert szeretek rendes ember lenni de sajos eddig nem volt nőm vajon lesz valaha szerencsém és találok egy olyan lányt aki értékeli?

Figyelt kérdés
hogy én a párválasztásban nem a mennyiségre hanem a minőségre megyek?
2020. febr. 16. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha használnál vesszőket, értelmesebb lenne a mondandód.


Nekem pl. sosem volt bunkó pasim, a közhiedelemmel ellentétben. Ilyen esetekben nem a kedvességgel van baj.

2020. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze ha most belegondolok nem rendes dolog azt mondani magamra hogy rendes vagyok mert másokat értékelek akkor nem rendesnek
2020. febr. 16. 16:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet tényleg megkéne vesszőznöm a mondani valóm
2020. febr. 16. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

A kedvesség önmagában kevés. Ez lenne az alap és nem csak a párkapcsolatokhoz, hanem a mindennapi életben.

20/L

2020. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jogos, köszi:)
2020. febr. 16. 16:31
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor mi az extra ami kell kedves 4 es?
2020. febr. 16. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
11%

Ma délelőtti kérdés alátámasztja azt, hogy ezzel a viselkedéseddel csak 2 dolgot érsz el. Szórakoztathatod őket, amíg nincs ott a barátjuk, vagy pedig szánalmat és undort.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42% Ja egy kérdés alátámasztja...te nemek nagy ismerője lol. Azt mégsem néz rád egy nő sem.
2020. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 77%-os számára túl bonyolultnak bizonyult a válaszom.

Nem a linkelt kérdés önmagában a válasz, hanem a rá adott válaszok és azok értékelése. Ez nem jutott eszedbe? Mind1, jobb is ha bemásolok ide pár választ, hogy ne nehezítsem túl ismételten a tanulság levonását.

Ez minden nőnek bejön, már úgy értve, hogy élvezik. Ezt hívják úgy, hogy barátzóna. 93%

Van kutyám, köszi. 43%

Kérdező! Azért szólunk bele mert az ilyen kis pitizős emberek miatt torzul el a társkeresés! Nem értem h szerinted mert jó az egy nőnek ha lemész kiskutyába...? 73%

Komolyan az a norma, hogy kedveskedésért szexet várnak el? Ez szomorú. 39%

Egész jól pitizik és szerintem ha a seggem odatartanám, azt is kinyalná bármilyen kritérium nélkül. Olyan, mint te. Engedelmeskedik és szolgál feltétel és válogatás nélkül. Csak ez emberben szánalmas és férfiatlan 36%

2020. febr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!