Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhinnéd, hogy nem szeretett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnéd, hogy nem szeretett, miközben a viselkedése az ellenkezőjét mutatta?

Figyelt kérdés

Kicsit meglepett, amikor azt mondta, hogy nem szeret.

Ha nem ezek a szeretet jelei, akkor mik?!


(Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, de szerintem a részletekben rejlik ennek a lényege.)


- Esti rituálé:

Ugyan nem összebújva aludtunk, mert mindketten forgolódósak vagyunk, de elalvás előtt mindig összebújtunk kicsit. Közben át-át fordultunk a másik oldalunkra, mindketten voltunk "kis kiflik és nagy kiflik" is, közben még beszélgettünk is. Amikor én öleltem, mindig kérte, hogy simogassam (nem mintha magamtól nem tettem volna). Ha már szétváltunk, de valamiért mégsem bírt elaludni, és újra hozzám akart bújni, kikérte magának, ha már olyan testhelyzetben feküdtem, hogy abban nem tudott átölelni.


- Hajnalban többször félálomban, önkéntelenül is hozzám bújt, és úgy aludtunk tovább.


- Én a kanapén olvastam, ő tévézett fejét az ölébe hajtva, és elaludt, miközben simogattam az arcát. Ha valamiért abbahagytam a simogatást, nyöszörgött, hogy folytassam.


- Felhívott napjában többször is, csak azért, hogy beszéljünk, akkor is, ha semmi extra mondanivalója nem volt.


- Ha nem töltöttük együtt az éjszakát, akkor sem feküdt le úgy, hogy ne beszéljünk előtte, és reggel is az első dolga volt felhívni, amikor felkelt.


- Helyet csinált a dolgaimnak a lakásában arra az esetre, ha több időt szeretnék ott tölteni. Bútort is vásárolt nekem ehhez, hogy biztosan elférjek.


.

.

.


Sok ilyen "apróság" van még, de nem folytatom. Én ezeket csak olyannal csinálom, aki fontos nekem, és szeretem. Egyiknél sem fogtam fegyvert a fejéhez, ez mind olyan szokás, amit őmaga alakított ki.



2020. febr. 23. 19:22
1 2
 11/17 Alessandro10 ***** válasza:
93%
Ha azt mondja nem szerelmes, lépj tovább. Majd jön másik, aki nem csak mutatja, hanem mondja is. Vagy adsz neki egy kis időt, ami alatt eldönti akar téged, vagy sem. Ha kellesz neki, tudni fogjátok, ha nem, akkor felesleges rágódni rajta. Fogyasztói társadalom van, ez a kapcsolatokra is kihatott már. Könnyebb eldobni, lecserélni egy társat is. Sok esetben ez olyankor is megtörténik ha szerelem van. Gondolj a megcsalások utáni szakításokra. Hiába szeretem,ha megcsalt,.. mehet.
2020. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Régebben nem hittem el nekik, ha mást éreztem, de azóta rá kellett jönnöm, hogy amikor szerelmes vagyok, azt hiszem, hogy a másik ugyanazt érzi (kivetítés), emiatt nagyon nehéz megítélni jól a másik érzéseit.

Azóta ahhoz tartom magam, amit a másik mond.

Te is jobban jársz, ha elhiszed, hogy nem szerelmes beléd.

Sima szeretethiányból is lehet valaki olyan, mint amit leírtál. Nagyon jó érzés egy ideig olyan ember mellett lenni, aki szerelmes belénk. Egy idő után viszont elkezd kellemetlen, fájó lenni. Mégpedig azért, mert azt a viselkedést várja el viszonzásként tőlünk, amit mi nem tudunk neki megadni. És olyankor ez fáj, mert nem akarjuk őt megbántani és érezzük, hogy szenved mellettünk, másrészt azért fáj, mert nagy valószínűséggel van valaki más a szívünkbe, aki felé mindezt meg tudtuk volna adni. És egyre élesebb lesz a kontraszt, az elviselhetetlenségig, amíg valami rá nem döbbenti az illetőt arra, hogy hiába akart felejteni, csak még rosszabb lett azzal, hogy összejött valakivel, akibe nem tud szerelmes lenni.


Mondjak példákat?


Volt egy srác, aki nagyon nehezen nyitott lányok felé, mert korábban volt egy óriási csalódása. Egyszer mégis felfigyelt rám és bejött a munkahelyemre beszélgetni és elvörösödött tetőtől talpig. Azt hittem, ez egy komoly jel. De elkezdtek rólunk pletykálni és inkább kihátrált. Később azt hallottam vissza, hogy ő most nem tud szerelmes lenni senkibe. Persze nem hittem el sokáig, de az élet mégis ezt igazolta.


Volt egy srác, aki imádott velem lenni, egyszer 3 órán át csókolóztunk és képes volt azt vágni a képembe, hogy ő nem szerelmes belém. De azért hozzátette, hogy neki sose ment ez elsőre és időre van szüksége. Akkor fájt, de nem vettem komolyan, mert úgy éreztem, aki 3 órán át képes így csókolni, az biztosan szerelmes. De az elkövetkező évek őt igazolták: szégyellt engem mások előtt, egy közegben fel sem vállalt, került, nem állt velem szóba, pedig már együtt is éltünk, amikor összeköltöztünk, egy évig levegőnek nézett a saját otthonomban. Ha szeretett is, az nagyon rövid fellángolás volt nála.

Persze egyből halálosan szerelmesnek érezte magát, amikor beleszerettem másba, de akkor már késő volt.

Meg az se volt szerelem szerintem, csak ilyen férfi kakaskodás meg birtoklási vágy.


A harmadik férfi is biztosított róla, hogy nem szerelmes belém és csak szexet akar, de ehhez hozzátette, hogy ki ne hátráljak, hogy ez nála csak önvédelem és engem félt...Blablabla...Aztán mégis közölte, hogy nem szerelmes egyáltalán.

Nem nagyon hittem el sokáig, de ahogy teltek a hónapok, ráébredtem, hogy igazat mondott és azért dobott, mert kezdett neki sok lenni az, amit én éreztem és nem akart feszültséget. Neki csak egy könnyed kaland kellett volna szívösszetörés nélkül és nem akart bajlódni a fájdalmammal. Amikor pár hónap múlva megkeresett azzal, hogy csak szex, akkor megtanultam, hogy hinni kell annak, aki azt mondja, hogy nem szerelmes. Mert persze egy kicsit azt hittem, ha ennyi idő után itt van, az nem csak szex. Pedig csak unatkozott. Jött egy light-osabb idő a munkájában és egyből eszébe jutottam. Na de aztán beindult neki az élet és 2-3 hetente odavetett nekem valamit, pl. hogy kívánlak meg hogy hátulról meg ilyen mélyenszántó gondolatok...aztán majdnem összejött egy randi, de közbejött nekem valami és akkor éreztem, hogy neki nem kell ez az egész, ha túl sok macerával jár és eltűnt egy hónapra és amikor számon kértem, azzl védekezett, hogy semmi ideje nincs és kiszámíthatatlan minden hete. És én akkor megértettem, hogy tényleg nem szeret. Mert kb. 10 másodperc lett volna az életéből azt mondani, hogy figyelj, most zűrös heteim vannak, de azon leszek, hogy találjak alkalmas időpontot. De úgy gondolta, az a 10 másodperc is időpocsékolás az életéből, amiben engem erről értesít. Én akkor értettem meg, hogy tényleg nem szeretett soha.


Azóta van valaki, akihez jó hozzábújnom és aki felvállal és azt mondja, hogy szerelmes belém és enyhíti a fájdalmat, ha vele vagyok...De sajnos viszonzást vár cserébe, pedig megmondtam neki, hogy másba vagyok szerelmes és ez viszont így már kezd nagyon fájni nekem. Talán sejted a forgatókönyvet...

2020. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Szeret Téged, csak nem szerelemből.

Ez inkább szeretethiányos viselkedés a részéről.

2020. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretett, de nem volt szerelmes. Én is szakítottam már hasonló okból, egyszerűen nem haladt a dolog, nem fejlődött a kapcsolatunk emiatt és nem láttam értelmét folytatni.
2020. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A napokban találtam ezt a cikket:

[link]


Mintha ez a bekezdés rólunk íródott volna:

"Derült égből szakítás

Ezek mellé társul sokszor egy eggyel „magasabb” szint, amikor kialakul ugyan a kapcsolat, de hirtelen, derült égből villámcsapásként jön a szakítás – általában akkor, amikor látszólag minden rendben van, és épp egy nagyobb elköteleződés felé tartana a pár. Az elválás gyakran előjel nélkül, akár a szakítást kezdeményező fél számára is megmagyarázhatatlanul (tudattalanul) feltörő erőként következik be."

2020. ápr. 4. 22:06
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. A hozzászólásom óta átéltem ezt a derült égből szakítást. Este még nem tudtam, hogy reggel szakítani fogok vele. De hidd el, azért féltem vele elköteleződni, mert nem voltam belé soha szerelmes. Képtelen voltam viszonozni az érzéseit, márpedig elkezdte követelni a jeleit a nemlétező érzelmeimnek. Így, hogy nem hagyott békén, ez nekem már sok volt. Mondjuk az is belejátszott, hogy a férfi, akit szeretek valószínű meglátott minket, mert leadott egy füstjelet, amivel olyan fájdalmat okozott, hogy szinte azonnal szakítottam a szexkapcsolatomban. Rá egy hétre pedig bejött a munkahelyemre és megcsókolt. A férfi, akit szeretek. És akit 2 éve nem láttam. És aki százszor elmondta már nekem, hogy nem szeret. Aztán dobott megint. És nem hiszem már mégsem, hogy ez szerelem. Hiába láttam gyötrődni, mint egy kutyát. Ez csak ilyen versengés volt, mert nem bírta el a lelke, hogy túlléptem rajta és más férfi megkapott.
2020. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben már-már túl is tettem volna magam a dolgon, ha nem jön ez a veszélyhelyzet, és a maradj otthon. Most újra sokkal több időm maradt a hülyeségeken töprengeni. Mi lett volna, ha... és hasonlók.

Közben meg tudom, hogy van valaki, aki tőlem néhány utcányira ugyanúgy a lakásában ül, mert látom a kocsiját a parkolóban. Látom, hogy szinte minden percben elérhető a neten, és régen ilyenkor biztosan egymással beszéltünk volna. A munkám miatt pedig minden nap el kellett mennem egy helyre, ami az ő ablakaira nézett. És a "legjobb": teljesen ártatlanul elindítottam egy videót egy hírportálon, erre a 4. másodpercben besétált a videón a kamera elé.


Amúgy magunkat ismerve, valószínűleg csak egyikünk élte volna túl a közös karantént, így lehet, hogy jobb is, hogy így alakult. :D

2020. ápr. 5. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!