Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak az éretlen szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az éretlen szerelmi képességű nők titulálják szerelemnek a testi vonzalmat?

Figyelt kérdés
Vagy inkább arról van szó, hogy félnek a társadalmi megbélyegzéstől és ezért nem nevezik nevén a testi vágyat (erős vonzalom/hozzá akar tartozni/össze akar vele fonódni lelkileg, testileg..) és inkább beszélnek szerelemről, erős érzelemről.. minthogy őszintén megmondanák, hogy testileg kívánják az adott férfit. Tehát arra célzok, hogy a női vonzalom valójában ugyanazt jelenti, mint amikor a férfiak azt mondják, hogy lefeküdnének egy nővel. Csak éppen azért nem mondják ki így, mert az legkevésbé sem nőies, avagy nem megszokott egy nő szájából..

2020. febr. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lefeküdnél valakivel, vagy szereted, ku.rvára nem ugyanaz. De ha te annyira érett szerelmi képességű vagy, akkor ezt tudod.
2020. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma már annyi érzelmileg fejletlen ember van, akinek minden szerelem. Azt se tudják, hogy merre vannak arccal.
2020. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta. Attól hogy szexuálisan vonz valaki még nem leszek szerelmes. Sőt még csak le se fekszem vele hacsak amúgy emellett nem vagyok belé szerelmes is. Érted ugye? A szexuális vágy lehet szerelem nélkül is viszont én speciel csak azzal fekszem le akivel együtt is vagyok ami azt jelenti szerelmes is vagyok belé. Persze csak azzal jövök össze aki vonz szexuálisan és emellett emberileg is különlegesnek tartom.

Gyakorlatilag nem lehet a kettőt teljesen elválasztani sok esetben (én legalábbis nem tudom a szexet és az érzelmeket távol tartani de van akinek megy) a kapcsolat és a szerelem nem jön létre vonzódás nélkül (nem csak testi értelemben hisz maga a vonzalom is sokrétű és összetett dolog) de ettől még van aki csak kefélget. Ilyen nőtől én még nem hallottam hogy szerelmes lenne. Jellemzően vagy barátság extrákkal vagy szex kapcsolat vagy sima egy éjszakás dugás. Akármelyik is nem tituláljuk szerelemnek csak hogy "felmentést kapjunk" a vágyaink miatt. Legalábbis az én ismerősi körömben van ennyi intelligencia a nőkben. Ha a tiédben nem... Nos madarat tolláról embert barátjáról mint tudjuk.

2020. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hét nővel dolgozok együtt, ha bejön egy jó pasi ügyfél, el se tudod képzelni, mi hagyja el a nők száját, mikor kiment az ajtón!

Egy dolog, hogy neked senki se mond ilyet, mert nincs olyan bizalmi viszony köztetek.

2020. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kell a szerelmet valami teljesen lelki dolognak beállítani? Ugyan már! Az óvodában mindenki a legszebb kislányba szerelmes, vajon ez miért van? Ez a személyiségébe szerettem bele szerintem egy nagy marhaság. Nyilván több a szerelem a szexuális vonzalomnál, de hidd el, volt olyan férfi, akiről legszívesebben letéptem volna a nadrágot, különösebben nem találtam szimpatikusnak és mégis halálosan szerelmes voltam belé és volt olyan férfi, aki mindenben megfelelt az elképzeléseimnek, végtelenül szimpatikus volt, hozzám illő, igazi lelkitárs, még férfias és határozott is, simán el tudtam vele képzelni a szexet, mert vonzott, de soha nem éreztem azt a mágneses vonzást, amit a másik iránt és soha nem tudtam beleszeretni.
2020. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!