Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy srác, akinek tetszem pszichopata-e?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, először amikor találkoztam vele, kicsit creepynek gondoltam, de valamiért mégis tetszik és vonz. Mások is furának gondolják. De mi van ha csak félreértés? De félek,hogy egy pszichopata,aki csak megérezte a gyengeségem, hogy szeretetre vágyok,nincs mögöttem stabil háttér, kb bármit meg lehetne velem tenni, pl. bántani, szinte senkinek nem hiányoznék.Kicsit túl szépnek tűnik, hogy egy helyes srácnak én kelljek.
2020. febr. 24. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Randevúzgassatok, beszélgessetek. Vesd össze a reakcióját egyes életbeni helyzetekre. Pl. hogyan reagál, ha valaki VÉLETLENÜL meglöki buszon, hogyan nyilatkozik egyes emberekről, akik az útjába kerülnek, hogyan reagál a Te szavaidra stb.
2020. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a pszichoatak altalaban vonzoak...


btw...miert gondoltad creepynek? es masok?

2020. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát indokolatlanul kísérgetett és várt rám az utcán, furán jött ki a szituáció. de ez persze amiatt is lehet,hogy tetszettem neki.
2020. febr. 24. 13:32
 4/14 A kérdező kommentje:
plusz mesélt egy-két szexuális fétiséről,amitől megijedtem.de sajnos még így is nagyon vonz:(
2020. febr. 24. 13:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondta hogy a fétiseket rajtad akarja élvezni?
2020. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen,utalt rá...
2020. febr. 24. 13:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, a pszichopák jobban megtanulják imitálni az érzelmeket, mintha valósak lennének, minden kis apró mozdulatot, hogy az érdekei teljesüljenek.
2020. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan helyzet, amikor egyszerűen csak hallgatni kell a megérzéseidre. Elbizonytalanodtál, tartasz tőle, ne próbáld magad logika, észérvek alapján meggyőzni. Ha sebezhetőnek érzed magad, ráadásul nincs is, aki "megtartson", ha szükség van rá, akkor fokozottan óvatosnak kell lenned, vigyáznod kell magadra.
2020. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a pszichopaták nem 'kapják el' az ásítást. Ha egyszer ásítasz figyeld meg, hogy ő is ásít-e. Ha csak a teszt miatt megjátszod az ásítást, az nem számít.

Volt egy exem, akiről így utólag erősen úgy gondolom, hogy pszichopata. Már amikor együtt voltunk akkor feltűnt, hogy nem kapja el az ásítást, de csak nemrég olvastam erről egy cikket.

Amúgy amikor együtt voltam vele, egyáltalán nem tűnt fel, hogy mennyire nincs rendben a viselkedése, fantasztikusan tudott manipulálni, teljesen elhittem neki mindig mindent. Aztán ahogy telt az idő a szakítás után, fokozatosan ismertem fel az abnormális dolgokat amiket művelt és hogy mennyire sérültem ebben az egészben. Ha gondolod írhatok pár ilyen dolgot.

Szerintem ha már most para ahogy viselkedik akkor ne nagyon adj neki több teret

2020. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez az átka annak, hogy mindenkit laikusan, hiányos ismeretekkel diagnosztizálni "kell" az alapján, hogy "túlságosan kedves", "meg is várt" "ez már gyanús"... Mindenféle összeolvasással személyiségzavartól kezdve ki tudja mivel vannak megvádolva emberek bármi miatt, az adott illetőről már ismeret sincs, csak ezek szerint az: "a hiányos ismeretek alapján összeolvasottakból mit lehet ráhúzni"...
2020. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!