Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy srác, akinek tetszem pszichopata-e?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, először amikor találkoztam vele, kicsit creepynek gondoltam, de valamiért mégis tetszik és vonz. Mások is furának gondolják. De mi van ha csak félreértés? De félek,hogy egy pszichopata,aki csak megérezte a gyengeségem, hogy szeretetre vágyok,nincs mögöttem stabil háttér, kb bármit meg lehetne velem tenni, pl. bántani, szinte senkinek nem hiányoznék.Kicsit túl szépnek tűnik, hogy egy helyes srácnak én kelljek.
2020. febr. 24. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosabb lennék, főleg az után, amit utólag írtál róla. Túlságosan korán megmondta mit akar tőled. Ez legyen intőjel!
2020. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rossz megérzésed vele kapcsolatban, arra érdemes hallgatni!
2020. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a pszichopata, akiket nem diagnosztizálnak. Sokan szeretnek a másik gyenge pontjain taposni, őszinte elégedettséget és hatalmat éreznek ha más szenved. Akkor is ha más gyereke szenved. És nem tudnak leállni. Nagyon sokan kínozzák a családtagjaikat passzív agresszív módon , vagy a szeretteiket (sokszor belebetegednek, belehalnak a családtagok). Lassan ott tartok ha még egy ilyen sztorit hallok, már gyűjteni fogom azokat az embereket akikben ösztönös az együttérzés és nem megjátszott. De ez annyira ritka. Valószínű azért jön ilyen sok ember mert én egy együttérzés-mentes emberrel nőttem fel, akivel a legtöbb időt töltöttem, és ezt szoktam meg, az ilyenek akarnak velem beszélgetni, és rám önteni az életük szennyét és sztorijait.
2020. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként az hogy véletlenül meglöki, kizökkenti valaki, nagyon jó teszt. A másik amit tudsz csinálni, hogy amikor azt hiszi nem vagy ott (pl előbb érkezel, és azt hiszi még nem vagy ott), akkor megfigyeled hogy viselkedik.
2020. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!