Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csábítsam el a szaunamest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el a szaunamestert? Nagyon szerelmes vagyok bele csak az a baj nem tudom hogyan próbálkozzam?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Bizonyára gyakran látod (ezért szerettél bele) és ő is Téged. Ha nem vett észre (dehogy nem!), akkor nem vagy az esete. Sajnállak.

Ha mégis próbálkozol nála, akkor úgy közelíts, mint minden más - meghódítandó - férfihez: mosoly, kacér tekintet, "véletlenül" csússz el vagy botlódj meg előtte, hadd segítsen talpra...

2020. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek ez a színjáték? Szauna szeánsz után hívd meg egy italra.
2020. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de félek tőle másokkal jolt elkacarászom vele meg alig merek beszélni. ránézek és elfelejtem a szavakat.ilyen hulye vagyok folyton zavarba jövök
2020. febr. 24. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ájulj a karjaiba.
2020. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki: Mester, a tiéd vagyok, használj, amire akarsz! XD
2020. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nem homo kérdés?:)
2020. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az aquaworld szaunamestere valóban jó pasi
2020. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ird ki, hogy szaunamester, mert nincs jelentosege, viszont mas felismerni velheti.

Kizart a munkajan keresztul, leeso torulkozot felejtsd el. Tisztaban van vele, hogy rughatjak ki fegyelmivel.

Nincs elcsabitas. Tetszel neki vagy nem? Add a kezebe a telefonszamod es mondd azt, hogy szivesen latnad mas korulmenyek kozt. Ha nem akar felrelepni vagy barmi, akkor jogaban all ugy donteni.

2020. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!