Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kihátrálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kihátrálni a "remete" életmódból? Elengedtem a barátaim nem érdekelt sose a facebook, de ha őszinte akarok lenni inkább tartottam tőle, hogy "összetalálkoznak" az ismerőseim. Legfőképp amiatt mert volt aki szivatott és tőle tartottam.

Figyelt kérdés
26 vagyok sose volt nőm, ellenben mindig volt egy hajlamom a visszahúzódásra. Mindig nyugodt voltam azért is írtam a remete szót, mert szinte úgy éltem már amennyire engedi a modern társadalom, de mára elegem lett a magányból. Jó lenne kezdeni valamit a férfi létemmel. És megmutatni a világnak , hogy létezek
2020. febr. 27. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Sosincs késő. Főleg nem amíg a 20-as éveidben jársz.
2020. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress valami kinti programot vagy edzést, amivel ki leszel téve más embereknek. Most nem is feltétlenül a nőzés lenne a legfontosabb szerintem, hanem hogy újra legyenek haverjaid, barátaid, valami.
2020. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van hobbid, érdeklődésed, vagy célod keress valami annak megfelelő csoportot. Pl. természetjárás, nyelvtanulás, karitatív önkéntesség, művészet, sport, politika, vallás... tedd magad jó kedvűvé vagy hasznossá és máris kelendőbb leszel meg lesznek barátaid.
2020. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2020. febr. 27. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A remete azért remete, mert egyedül érzi jól magát, és nem érez késztetést, hogy megmutassa magát a világnak. Te nem vagy remete, pusztán azért vetted fel ezt az életmódot, mert nincs önbizalmad cselekedni. Csak becsapod önmagad.
2020. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Ja, és a remete nem magányos.
2020. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát te igazából csak barátnőt (= rendszeres szexet) akarsz, kérdező?
2020. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Új hivatás, hobbi találása, hétvégi programokat kinézni és elmenni oda, téged érdeklő témákban csoportokat keresni neten, találkozni csoporttagokkal stb. Bármi.
2020. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!