Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18-20 éves lányok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok mennyire hűségesek, ha összejönnek egy 30 éves ferfival? Persze csak, ha minden jól megy.

Figyelt kérdés
Lehet egy ilyenből család is akár?
2020. márc. 5. 20:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
17 vagyok, 4 éven át voltam ugyanabba a férfiba szerelmes, aki szintén jóval idősebb nálam. Pár év együttjárás/együttélés után hajlandó lettem volna egyetem+családalapítás dologba belemenni. Szerintem nagyon embertől függ ez az egész és rendkívül fontos, hogy mennyire passzoltok egymáshoz. Ha általánosítani akarok, akkor a 18-20 éves lányok még lányok. Egyáltalán nem érettek egy efféle kapcsolathoz, esetleg ha azok is, még élni akarnak, persze vannak kivételek. A helyedben a korodbeli nők között keresgélnék.
2020. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen ismertem meg a férjem, aki akkor 30 éves volt. Ma már ott tartunk, hogy lassan 6 éve együtt vagyunk. 2 éves lassan, hogy házasok, és van egy kislányunk is.Nekünk bejött :)
2020. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Úgy bírom az ilyen 30 éves korba már "családban kéne gondolkozni" féle válaszokat. 😀 Mindenki maga döntse el mikor akar! Amúgy lány függő. Vannak, akik 18 évesen is elég érettek egy kapcsolatra és hűségesek, szerethetőek, van aki 30 évesen se tud hosszabb időre megállapodni, ez inkább jellemfüggő.
2020. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
Inkább csak kaland, hogy érett férfivel dugtak.
2020. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%

Inkább garancia arra hogy a pasi nem keres fiatalabbat, mert a korabeli nője hamar megvénül...


De annál nincs is szánalmasabb amikor egy 65 éves Pierce Brosnan pasi egy mamakinézetű nővel van együtt mert korabelit keresett anno, csak közben meg mindvégig idősebbnek nézett ki a nő, mert ök hamarabb érnek és hamarabb is vesztik el a varázsukat.

2020. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
Egy átlag magyar pasi fényévekre van Pierce Brosnan-tól. dagadt, kopasz, ősz, sörhasű, igénytelen. A nők legalább jobban adnak magukra és jobban is néznek ki, mint a kortárs férfiak.
2020. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

"De annál nincs is szánalmasabb amikor egy 65 éves Pierce Brosnan "


Amúgy a 65 éves más nyugdíjas korú bácsi, papa. Akkor is ha te abba kapaszkodsz, hogy 70 évesen a nők álma leszel.

2020. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 17/N és 33/F-ként jöttünk össze - 22 éve vagyunk együtt...
2020. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ha minden jól megy, akkor az ember hűséges a párjához, mindegy ki hány éves.

De, ha ilyet kérdezel, akkor nem vagy biztos a nagy szerelemben.

Arra amúgy nincs szabály, se életkorra, se centire,, se hajszínre nézve.

2020. ápr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted futoszalagrol jonnek le? Mind mas es mas. Es akire te gondolsz, nem tudjuk.
2020. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!