Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megutáltam a férfiakat, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Megutáltam a férfiakat, mert nem szeretett egyik sem és úgy érzem csak szexet akar mindegyik?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elmulasztani? Úgy érzem, ha találkozom valakivel és randira hívna, akkor is ezt érezném. Hogy csak azt akarja. Megundorodtam tőlük. Nem volt olyan sok pasim, de egyszerűen mindegyik olyan, hogy a lényegre akar térni, semmi romantika nincs. Egyszerűen mondjak le a romantikáról? Arra vágyom, hogy a lelkem és az érzéseimet is szeresse egy nekem tetsző és kedves férfi. Ez a világtól elrugaszkodott dolog?

2020. márc. 15. 17:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg jobban választani. Nem akkora ördöngösség, a mi jeleink egyértelműebbek.
2020. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
11-es amelyik komoly kapcsolatot akart, arról is végül kiderült, hogy másokkal is ismerkedik kapcsolat alatt...Még olyannal nem találkoztam, aki tetszett nekem és tényleg Engem akart, nem csak szexet vagy szexkapcsolatot.
2020. márc. 15. 18:29
 13/36 anonim ***** válasza:
56%

Megutáltam a nőket, mert nem szeretett egyik sem és úgy érzem csak bunkó pasit akar mindegyik?


Hogy lehet ezt elmulasztani? Úgy érzem, ha találkozom valakivel és randira hívnám, akkor is ezt érezném. Hogy csak azt akarja. Megundorodtam tőlük. Nem volt olyan sok nőm, de egyszerűen mindegyik olyan, hogy inkább csak barát akar lenni, semmi romantika nincs. Egyszerűen mondjak le a romantikáról? Arra vágyom, hogy a lelkem és az érzéseimet is szeresse egy nekem tetsző és kedves nő. Ez a világtól elrugaszkodott dolog?

2020. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
56%
#12, hááát, akkor tarts száraz barátokat, akikkel lehet lelkizni, a szexet meg oldd meg cukcsifiúkkal, amikor igényed van rá.
2020. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
29%
Én tudnálak szeretni így látatlanban is. ❤️
2020. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
69%
Elnézve a Tindert, a nők sem jobbak. Sőt, gusztustalan 90%-uk.
2020. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
81%
Én azt látom, hogy aki jól néz ki, az öntelt és nem képes normális kapcsolatot fenntartani, aki meg tudna szeretni, az nem tetszik külsőre. És az is csak azért nem dugja meg a fél világot, mert nem néz ki elég jól hozzá. Sajnos nagyon kevés férfinak van érzelmi intelligenciája. Eddig egy kivétel volt, aki tudott szeretni és jól is nézett ki, de vele is szakítanom kellett, mert betegesen kontrollmániás volt.
2020. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Igen, tuti így van, mert az általánosítások általában igazak, jól megalapozottak és a kivétel is csak a szabályt erősíti.


"- A szarkazmus detektor vészesen kileng!

- Szarkazmus-detektor? Ez aztán az igazán hasznos találmány!"



*Durr*

2020. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
30%
kéretik nem etetni a trollt.
2020. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
24%
Jól mondod :D undorítóak vagytok ti nők tinderen. 2-vel matcheltem. Kettőnek köszöntem, mindkettő szétválasztott, biztos nem volt jó az első benyomás :/ :'D
2020. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!