Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megutáltam a férfiakat, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Megutáltam a férfiakat, mert nem szeretett egyik sem és úgy érzem csak szexet akar mindegyik?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elmulasztani? Úgy érzem, ha találkozom valakivel és randira hívna, akkor is ezt érezném. Hogy csak azt akarja. Megundorodtam tőlük. Nem volt olyan sok pasim, de egyszerűen mindegyik olyan, hogy a lényegre akar térni, semmi romantika nincs. Egyszerűen mondjak le a romantikáról? Arra vágyom, hogy a lelkem és az érzéseimet is szeresse egy nekem tetsző és kedves férfi. Ez a világtól elrugaszkodott dolog?

2020. márc. 15. 17:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Drága, ez nem elrugaszkodott. Te vagy a normális. Nekem is a lélek a fontos, hogy szex egy ünnep legyen, mikor test és lélek összeolvad és extázisban pihegjünk egymás mellett egy forró éjszakán :)
2020. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Idősebb, érettebb pasival próbálkoztál már?
2020. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#32


A korral nem jár automatikusan az érettség, az itteni középkorúak önajnározásának dacára.

2020. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
59%
Ha meg nem akarná azonnal azt és beszélgetni szeretne, akkor lúzer meg anyámasszony katonája lenne. Női logika.
2020. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Van egy olyan igazság, hogy amit megengedsz, azt promótálod.

Ez azt jelenti, hogy ha kivétel nélkül mindegyik pasi csak a szex miatt érdeklődik, akkor bizony nálad van a hiba.

Ha érzed, hogy a pasit csak ilyesmi érdekli, akkor ne menj el vele másik randira. És az első randin mindig fizessen a pasi, különben azt hiszi, csak haverok vagytok.

2020. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35


Ez az utolsó mondat valami béna magazinból lett kiollózva?


Ráadásul, még baromság is.

2020. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!