Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megutáltam a férfiakat, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Megutáltam a férfiakat, mert nem szeretett egyik sem és úgy érzem csak szexet akar mindegyik?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elmulasztani? Úgy érzem, ha találkozom valakivel és randira hívna, akkor is ezt érezném. Hogy csak azt akarja. Megundorodtam tőlük. Nem volt olyan sok pasim, de egyszerűen mindegyik olyan, hogy a lényegre akar térni, semmi romantika nincs. Egyszerűen mondjak le a romantikáról? Arra vágyom, hogy a lelkem és az érzéseimet is szeresse egy nekem tetsző és kedves férfi. Ez a világtól elrugaszkodott dolog?

2020. márc. 15. 17:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
63%

"Jó isten miért nem fogjátok már fel, hogy azért haraptatok férges almába, mert pont azt az almát választottátok ki??? Mit olyan nehéz megértetni azon, hogy ha eléd tesznek 5, kívülről majdnem tökéletes almát, amiből 2 férges, te pedig nem tudod elsőre megmondani hogy melyik férges és melyik nem, akkor a NEM férges kell választani? Hülye vagy? Így meg is érdemled a sorsodat. "


Nem egy nyamvadt amcsi filmben vagyunk, ahol a szexéhes s..ggfejekről mindig süt a szándékuk. A való életben az emberek összetettebbek. Ha lehetne tudni valakiről hogy mire képes, akkor nem lenne megcsalas, családon belüli erőszak, kihasználás, stb... Akinek annyira alacsony az IQ-ja, higy ezt sem fogja fel, az mit keres egyáltalán itt?

2020. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
72%

Hát ez van.


De magadban véletlenül se keress hibát, benned biztos nincs hiba, te biztos nem tehetsz róla...

2020. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
95%

#21


...ez szép és jó, de valahogy mindig van egy jól kürülírható naiv, egyszerű és ostobácska réteg akik valahogy mindig beszopják persze "nem azért, mert ostobák, neeem". Míg valahogy a realistább, logikusabb és értelmesebb személyek kikerülik az ilyesmit, csak a józan eszüket használva. Egyszerűen felismerik az intő jeleket és jól értelmezik azokat, szóval nem, a "keménykedő mentalitás" nem férfias, hanem veszélyes, a mindig pénzt kunyeráló nő nem aranyos, hanem ki akar használni stb. De sokan vagy félreértik ezeket, vagy észre sem veszik. Aztán "hoppá, hát ez mégis hogy lehet?"

2020. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%

Ne másokra mutogass, ha te vagy a balek. Tudom, mire gondolsz, rám is azok repültek, akikre a szobanövényem sem bíznám, de ezt ki lehet szűrni tök jól, ha nem tisztességesek, beléjük is lehet rúgni kellő rutinnal, nem kell az áldozatot játszani és magadra lapátolni a szart.


Jelenleg olyan vagy, mint azok a pasik, akik pénzéhesnek hívják a nőket, miközben szemrebbenés nélkül hagyják magukat kihasználni és valahányszor konfliktus van, pénzzel akarják megoldani meg drága dolgokkal... Nézd, ha ezt tolod a kirakatba és azt hiszed, hogy ez egy kapcsolat ékköve, akkor az ennek megfelelő célközönség fog elindulni feléd.

2020. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nem hívok én sem senkit sem randira én sem, pedig nekem nem az a legfontosabb egy nőben. Nem minden férfit ismersz, így megint a "mindenkire" rá lett húzva, hogy csak rossz lehet valaki.

Remélem találsz magadnak 1× valakit, és meg fogsz vele elégedni.

2020. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mire fel engem kell hibáztatni, ha egyszer a szintem alatti pasik sem képesek a hűségre? De persze most meg az a baj, hogy leállok egy szintem alattival. A szintem feletti meg csak dugni akar. Még mindig az a véleményem, hogy mindegy kivel vagyok, hogy közelítek, milyen belső értékeim vannak, ugyanaz az eredmény.
2020. márc. 15. 22:08
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

#26



Persze-persze egy sem képes rá, hogyne-hogyne, mától ez az Örök Igazság, hiszen te mondtad.

2020. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor további jó utálkozást, egy kapcsolat amúgy is csak játszmák és kompromisszumok tömkelege mindkét oldalról. Kell neked ez?
2020. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy szintek. Emberek vannak, egyéni képességekkel, érzelmi intelligencia, racionális intelligencia terén. Ha leállsz valakivel, az a te döntésed, senki mást nem hibáztathatsz érte. 78%-os tökéletesen megfogalmazta, keretbe kéne tenni.
2020. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 exelant ***** válasza:
52%
A férfiak zöme én is azt tapasztalom, hogy valóban a szexen kívül mást nem akar a nőktől. Maximum azt adja be,hogy barátság extrákkal, ha nem is mondja ki, hogy mindössze szexkapcsolatot akar. Sokan már az első öt percben erre térnek rá az ismerkedési szakaszban, amibe én is belefáradtam de nagyon. Ugyanaz a sablonszöveg minden férfinél sajnos, és csak a szex, a szex, a szex, szinte semmi más. Ez így meg komolytalan ismerkedésre vall, én már ezt szűröm le ebből csak. Aki komolyan akar ismerkedni, nem erre tér rá az első öt perc után, azok után a sablonkérdések után, hány éves vagyok, egyedülálló vagyok e, van e gyerekem, hol lakom és mi a foglalkozásom. Ezután azonnal a szex témája jön.
2020. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!