Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érthető hogy egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy egy hatalmas csalódás után én már csak szexet akarok a lányoktól mert nem tudok bennük megbízni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 19:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
58%
Igazából a te dolgod. Max. te maradsz magányosan. Nekem több csalódásom volt már, majd az exférjem megcsalt, és otthagyott egy 4 éves gyerekkel egy másik nőért. Én meg megráztam magam, és találtam méltó párt, aki már a férjem, és 10 éve boldog vagyok vele. De te nyugodtan élj önsajnálatban, a te életed. Ha neked ez elég, akkor hajrá.
2020. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%
Felébredtél? Ez a való világ! Ők meg csak a pénzt akarják. Egy egy.
2020. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
32%
Szexen kívül,mi mást lehet még akarni tőlük?
2020. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%
Két utolsó, ti mit kerestek a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában?
2020. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%
És te mit keresel itt #14? Mi csak elmondjuk mi az igazság. Nyers, de igaz. De te miért vagy itt?
2020. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

48% Anyádról is ezt gondolod?

Anyám végigmelózta az egész életét, a két pénzéhes hímnemű testvérem meg csak pénzt kéreget tőle, de szarnak rá...ezek vagytok ti. Tessék. A világ élősködői. És ti szidjátok a nőket. Szarrá erőszakolnak nőket és ők felépülnek belőle, de ti egy egy visszautasítás után gyűlöltök egy egész nemet.

Hisztigépek.

2020. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
62%
Ha ennyire nem érdekelnek titeket a nők, akkor miért pazaroljátok rájuk az időtöket? Én nem megyek a sport kategóriába, hogy bizonygassam, hogy milyen hülye sport a foci, és engem nem érdekel.
2020. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi vagyok, hogy az itteni nőgyűlölők mennyit segítenek járvány idején az idősebb rokonaiknak. Valószínű még a boltba is az anyjukat küldik. Itt meg verik a nyálukat. A rendes srácok.
2020. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%
#16 Mint látható az itteni kommentelők is másképp látják az hogy ki az “élősködő”.
2020. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
21%
S ti nők? Miért nem szeretitek az anyósotokat? Sógornőtöket? Ja! Mert azok is nők! S féltek, hogy a párotokat kioktatják! Hisz ők is ugyanúgy bánnak el az ő párjukkal.
2020. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!