Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érthető hogy egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy egy hatalmas csalódás után én már csak szexet akarok a lányoktól mert nem tudok bennük megbízni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 22. 19:22
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Úristen ne legyen már itt kommentbáború. Én nem utálom vagy nézem le a női nemet csak egyszerűen most nem mennék bele még egy ilyen kapcsolatba ami így végződhetne. Nyilván vannak normális lányok is csak én most kifogtam egy ilyet. Viszont megmondom a lánynak hogy én csak ezt akarom mert nem akarom hitegetni úgy mint ahogy velem csinálták. Aztán egyszer lehet hogy komolyabbat is akarok majd de most egyenlőre nem.
2020. márc. 22. 21:38
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan lány aki ebbe belemegy, talán ő is éppen egy rossz kapcsolatból menekül. Ha ezt az elején tisztázzátok, úgy korrekt és te is nyugodt lehetsz, hogy nem azt bünteted a saját kudarcodért, aki semmit nem ártott neked. Különben meg, ki bízik meg egy másik idegen emberben? Ismerd meg aztán eldöntheted bízol-e benne vagy sem, mindegy nő vagy férfi.
2020. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%
Érthető és biztosíthatlak róla, hogy többet nem is fogsz megbízni a nőkben 100%-ig. Még ha kapcsolat lesz akkor sem.
2020. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
37%
Nem csak érthető, de nem is szabad.
2020. márc. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%
Kedves itt kommentelő férfiak. A nyolcas hozzászóló vagyok. Tehát akkor azt javasoljátok nekem, hogy ne bízzak többé a férfiakban? Soha? Nincs közöttetek rendes, tisztességes? Hát ez azért elég elszomorító, de ha ti mondjátok, nektek elhiszem.
2020. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy csak azt akarsz, még tulképpen érthető is, bár sztem értelmes ember el tudja különíteni azt az egy nőt a többitől, aki csalódást okozott neki. Az nem lenne érthető, ha ezért ártatlan lányokat, akik nyilvánvalóan többet akarnának tőled, kihasználnál, az g..i dolog.
2020. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21%

Az oldalon erősen jellemzően a férfiak hozzászólásai vannak lepontozva, még akkor is, ha csak egy nőről írnak rosszat. Női oldalról még az összes férfi szidása is jellemzően fel van pontozva...


És akkor ezek után kiakadtok itt nők, hogy a férfiak mennyire nőgyűlölők? Miért, ti mik vagytok? :D Konkrétan semmiféle kritikát nem tudtok elviselni és mindenért támadjátok a férfiakat. Általában egymásra is irigyek vagytok, ez akkor látszik meg igazán, amikor egy nő kinézetéről van kérdés.


Nem vagyok nőgyűlölő vagy férfigyűlölő, alapvetően a legtöbb emberben látom a negatívat, de a férfiakra még mindig többször lehet alapozni. Ezért nem szidni kéne őket, hanem talán magatokat fejleszteni és lenyomni a férfiakat. Aztán lehet kiakadni.

2020. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, olvastad a kérdést? A nőkben nem lehet megbízni, mert a kérdező csalódott egyszer. És senki sem válaszol nekem, hogy akkor most az a helyzet, hogy a férfiakban sem lehet megbízni számtalan csalódás, bántás után?
2020. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28: Úgy amblokk senkiben sem szabad. Az emberek gcik.

24-es voltam.

2020. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#28: Nem azt írta, hogy nem lehet a nőkben megbízni, hanem azt írta, hogy ő nem tud. Nagy különbség.

Válaszolok neked, ha szeretnéd. Van egy csomó nő és férfi haverom. Rengeteggel lelkiztem, rengeteggel beszéltem nagyon komoly dolgokról. Sokan nyíltak meg nekem, mert valamiért ezt hozom ki az emberekből. És összegezve tudod, hogy mit láttam? Mindkét nemnél voltak csúnya dolgok, de a legtöbb nő és férfi egyhangúan azt mondta, hogy a férfiakban jobban meglehet bízni. Csajok úgy átverték a "legjobb" barátnőiket, mint a húzat. Egyszerűbb és komolyabb dolgokban is. Férfiaknál ezt jóval ritkábban lehet látni. Talán egyszerűbb a férfigondolkodás vagy nem tudom, mi az oka, de ez van.

2020. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!