Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segíthetek abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetek abban, hogy felejtse el a múltam?

Figyelt kérdés

Nem voltam a múltban szent nő. Az előző párkapcsolatom miatt, kerestem az igazit (ez idő alatt 3 férfivel voltam). Most másfél év után úgy érzem megtaláltam az igazit. Minden tökéletesen működött, míg meg nem tudta az első két férfit, akikkel voltam. Nyilván veszekedtünk ezen, majd kibékültünk. A párom exe betegesen ránk van állva, és próbál rólam mindenkit kideríteni... Kiderítette a 3. férfit, és ezt elküldte a páromnak. A páromnak nem mertem elmondani az igazat, mert ezt a férfit utálja. Én beszéltem azzal a férfival, akivel megtörténtek a dolgok, és megbeszéltük, hogy mindent tagadunk, hogy ne emiatt legyen vége a kapcsolatunknak. Lebuktam, rájött, hogy hazudtam. Szakított velem. Azóta mindig próbálkozom, mert nem tudom elfogadni, hogy a múltbeli eseményeken rágódik. Megváltoztam, nem vagyok olyan, mint akkor voltam. Tiszta szívemből szeretem. Ő is szeret, de elmondása szerint, ezeket látja maga előtt, amikor beszél velem telefonon, és elmegy a kedve tőlem. Azt mondta, hogy akkor lesz velem, ha át tudom ezen lendíteni. Elég kilátástalan a helyzet...

segítsetek kérlek. Mit tudok tenni, vagy mondani, amivel ezt segíteni tudom?

Nagyon fontos ez az ember, szerelmes vagyok belé. És megváltoztam, ő viszont a múltból indul ki. Hogyan tudhatnád visszaszerezni a bizalmát?



2020. márc. 29. 01:47
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam neki azt, hogy szűz vagyok. Ő az előző lányt, akivel alakult valami, miattam hagyta ott. Soha másban nem hazudtam neki.
2020. márc. 29. 11:38
 22/30 anonim ***** válasza:
18%
Akkor elsonek tul reagalta viszont te meg hazudtal neki szoval szerintem meg erdemlitek egymást 😂😅😂
2020. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerető voltál és ezt nem tolerálja? Ezt én sem tolerálnám!
2020. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
De könyörgöm, ez a múltban történt. Ez már nem én vagyok.
2020. márc. 29. 12:57
 25/30 anonim ***** válasza:
23%
Erre szoktam mondani, hogy élj úgy, hogy tükörbe tudj nézni és minden tettünknek vannak következményei. Akkor kellett volna ezen gondolkozni, amikor belementél olyan szituációkba amit még magad előtt is szégyelled bevallani. A mostani srác sem akar olyan nővel lenni akiben nem bízik, akit lenéz. Ez a hajó elment!
2020. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
48%

Na igen ezzel teljesen mértékben egyet tudok érteni utolso!

De ugy tűnik a kérdező szinte semmit sem mer bevallani... csak annyit hogy a múltban voltak dolgai...! Könyörgöm milyen dolgok???!!! Mert ha annyira vágysz egy válaszra de nem lehet segiteni hogy ez most tényleg jogos vagy pedig a pasi reagálja tul mert te igazából egy szent vagy...!


A felejtés meg megint rossz ujra elmondom! A múlt az nem a múlt hanem mind az amik most vagyunk!

2020. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Én meg pont az utolsó mondatoddal értek egyet utolsó. (utolsó előtti vagyok). A múltunk folytatódik a jelenben és úgy kell éljünk, hogy ne szégyeljük azt ahogy éltünk. Nem vagyunk hibátlanok, hozunk rossz döntéseket, de olyan dolgokat nem csináltam amit ne mernék felvállalni mások előtt. Max. hülye voltam, de tudom, hogy senkit nem hozok kínos helyzetbe, nem kell attól tartsak, hogy valaki rámköszön a múltamból akit titkolnom kellene, nem kell a gyerekeim sem a férjem előtt szégyeljem a múltamat.

Soha nem végződik jól, ha valaki olyan titkokkal él amit nem mer felvállalni, előbb utóbb kiderül és veszekedések sorozata kezdődhet el, mint ahogy a kérdezőnél is.

2020. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Én sem kértem számon a múltja miatt. Én úgy szeretem, amiennek megismertem. Szerintem nem a múlt a mérvadó, hanem amit nyújtok a kapcsolatban.
2020. márc. 29. 14:38
 29/30 anonim ***** válasza:
Az ember csinál olyan dolgokat, amire nem büszke. Az a lényeg, hogy tanukj a hibáidból. Ez a pasi nem érdemel meg téged. Most majd kegyesen megbocsájt, és a későbbiekben mi lesz? Más hibákat követsz el, ő megint besértődik. Előjönnek mostani dolgok. Ha valakinek hazudnod kell, nem mered elmondani az igazat, akkor az a valaki is hibás valamilyen szinten. Ne folytasd ezt a kapcsolatot, mert megbánod, elpazarolod az idődet. Néha kétségbeesésében, megalázottságában csinál az ember olyan dolgokat, amiket nem kellene. Pl. ha megcsalják, az ember önbecsülése nulla.
2020. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szerintem ez a faszi vagyis ami annak képzeli magát egy kis köcsög aki nem érdemli meg, hogy bárki is örömet okozzon neki. Kíváncsi lennék, hogy ha fordított helyzett lenne akkor mekkora nagy legény lenne, hogy hujuj előtted már kikkel kefélt...
2020. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!