Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljek nőként ennyire a kezdeményezéstől?

Figyelt kérdés

Tudom erre most rengeteg férfitől meg fogom kapni hogy ők ezt milyen gyakran megkapják és mégis kibírják. Leszögezném hogy a szándékosan bántó kommentekkel nem szeretnék foglalkozni és nem akarok ilyen maradni. 3 éve történt (tudom túl kéne már lennem ezen az "élményen") hogy nagyon beleestem egy férfibe és miután nem haladt a dolog kezdeményeztem én. Pofára estem. Nem is feltétlen ez lett volna a legrosszabb, az hogy visszautasított, hanem hogy a jelek és az eléggé kétértelmű viselkedése után utasított vissza és hogy rettentően megalázottnak éreztem a helyzetet egyéb dolgok miatt, amikbe ne mennék bele, mert nincs értelme.

Na mindegy. Szóval ez annyira negatív élmény a számomra hogy azóta sem tudok tőle szabadulni. Egyszerűen már félek kimutatni sok esetben hogy mit érzek és félek konkrét lépéseket tenni. Már volt olyan akit emiatt szalasztottam el, de nem szeretnék újra és újra ebbe a hibába esni.

Hogyan lépjek túl ezen a rossz berögződésen?



2020. ápr. 7. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ted túl magad a félelmeiden ha tetszik valaki mosolyogj rá beszélj vele kedvesen de soha ne kezdeményez.
2020. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!