Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a kollégámba, aki házas, bár jelenleg nem él együtt a feleségével. Már hónapok óta tart az állapot, hogy képtelen vagyok bármit normálisan megcsinálni, mert folyton rá gondolok. Biztos vagyok benne, hogy ő is érez irántam, szokott felém lépéseket tenni, ami miatt elítélem, így hogy házas, semmit nem szeretnék tőle. Szóval a kérdés, hogy lehet elfelejteni, ha rendszeresen találkozok vele, sőt még közeledik is felém. Van valami megoldás?

2020. ápr. 8. 21:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Megint köszönöm a választ 1-es. :) Igazad van, lehet így lenne a helyes, csak ugye azt se lehet tudni, miért nincs jóba a feleségével, lehet azért mert félre kacsingat olyanok felé, mint én, sőt az is lehet, hogy csak mondja, hogy nem élnek együtt, nem bízok benne, ezért se lenne sok értelme a dolognak. Úgyhogy elfelejtési praktikákat szeretnék inkább gyűjtögetni. :(
2020. ápr. 8. 22:25
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem elmaradott nép, náluk szimplán ez a szokás, hogy nem válnak el. De elég baj lenne, ha nekem kéne győzködni, erre nem is lennék képes.
2020. ápr. 8. 22:30
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#12


Hát, akkor gondolj arra, hogy nem veszítesz vele. Ha képes idióta dogmák mentén élni, akkor amúgy se lett volna jó partnered.

2020. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy nem lenne jó partnerem, de így is nagyon vonzódok hozzá, nem tudom irányítani, ezelőtt sose történt velem ilyesmi pedig már nem tini vagyok.
2020. ápr. 8. 22:37
 15/22 anonim ***** válasza:

Lengyelek is inkabb halalra isszak magukat, de annyira melyen katolikusak, hogy inkabb nem valnak.

Nade. Szerintem meg akkor is szabad, es a szerelmet, ha kolcsonos, meg kell elni. Szenvedes most is van, meg agyalas.

A szivedre hallgass, ne akard bebiztositani a jovodet. Talan elmulik a szerelem. Ha megelitek egyutt.

2020. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Cummantsd le, es elmulik a szeri
2020. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

16-os, attól miért múlna el? :D


15-ös, én már nem vagyok benne biztos, hogy kölcsönös, mert amikor szabad jelzést adok, akkor mindig meghátrál, olyankor ő nem lép semmit. Amikor pedig próbálom elfelejteni, nem foglalkozni vele, akkor pedig újra felingerel valamivel. Egyértelműen szórakozik velem, ez megy már több mint egy éve, tuti nincs velem valami rendben, hogy ennek ellenére mégis mindig ő jár a fejemben. Ebbe bele lehet őrülni? :/

2020. jún. 15. 01:03
 18/22 A kérdező kommentje:
Tuti direkt viselkedik így, hogy fenntartsa a vágyakozásomat felé, gondolom jót tesz az önbizalmának, de azért túlzásba se akarja vinni, mert mégiscsak házas. Így mindenki jól jár, kivéve én. :D Próbálom kerülni, de nehéz, mert a munkahelyen napi szinten beszélnem kell vele. :/
2020. jún. 15. 01:13
 19/22 anonim ***** válasza:

Azert szereted annyira mert "tiltott"..te teszed azzá mert a bűntudat fenyeget. Valójában simán lecumizhatod az nem is igazi megcsalás. Persze ne mondd el a nejének, nyugi ő sem fogja soha.

És láss csodát feloldottad a tiltást, így alábbhagy a szeri..


Itt mindjárt céltábla leszek xD

Te sem örülnél e sorokat olvasva mint feleseg, de amirol nem tuc az nem faj

2020. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nem azért szeretem, mert tiltott, eleinte fel se merült bennem, hogy házas, és nálam már akkor kezdődtek az érzések.

Nem leszel céltábla :D Egyet értek azzal amit írtál, lehet tényleg elég lenne, ha legalább csak egyszer együtt lennék vele, enyhülhetne ez a vágyakozás, na de ezt hogy a fenébe kezdeményezzem? :D

Mindig amikor próbálkozok valamivel, akkor figyelmen kívül hagy, amikor meg én hagyom őt figyelmen kívül, akkor meg lép felém... Ha megmondom neki, hogy akarok tőle valamit, akkor tuti megint meghártál, megerőszakolni meg csak nem fogom. :P

2020. jún. 15. 17:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!