Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem engedi hogy felhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi hogy felhívjam telefonon. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismertem egy srácot interneten már nem most kb úgy 8 éve.. Azóta csak neten beszélgettünk "lelkitársak" lettünk. De.. A napokban próbálkoztam hogy felhíhvhatom-e telefonon.. A válasz mindig a nem és aztán egy vita következik. Most csak nekem tűnik úgy hogy ez gáz, vagy tényleg az?? Azért a pár év alatti online beszélgetés után szerettem volna beszélni vele telefonon. Csak én érzem hogy itt valami sántít??? Negativ kommentet nem kérek. Köszi.

2020. ápr. 25. 07:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy egy 75 bácsit ismertél meg?


Mindenképpen sántít valami vagy rengeteg a kamu amit magáról mesélt.

2020. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
*75 éves
2020. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a saját élete, gondolom barátnővel.
2020. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez jár az én fejemben is... Nem tudok ismeretlenbe bízni valakiben. Hiába a 8 év.. Mert mindig ezt hozza fel hogy de az évek. De könyörgöm felnőtt emberek vagyunk. Ne egy telefon beszélgetésen múljon már a dolog... Nagyon gondolkodom hogy abbahagyom ezt az egészet vele mert így nincs értelme..
2020. ápr. 25. 07:24
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A barátnő miatt nem alkalmas neki. Lépj tovább.
2020. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt csak egy jó barátnak tartottam. Nem bonyolódtam bele jobban. De az lesz ennek véget vetek.
2020. ápr. 25. 07:30
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
8 éve nem akar megdugni a srác, és neked még mindig nem esett le, hogy kb mennyire érdeklődik irátad "lelkitárs"?
2020. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Srácot?

Lelkitársak?

Te 8 éve fantom emberekre oazarolid az időd?

2020. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Lelkitárs, rokonlélek, ikerláng, kisbicikli, mozdonykerék...
2020. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
En ezt mar par honaoy max egy ev utan probaltam volna,addigra mar elengedheti magat velem azert...de max 2 ev. Ha csak nincs valami kamu a dologban.
2020. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!