Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem engedi hogy felhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi hogy felhívjam telefonon. Miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megismertem egy srácot interneten már nem most kb úgy 8 éve.. Azóta csak neten beszélgettünk "lelkitársak" lettünk. De.. A napokban próbálkoztam hogy felhíhvhatom-e telefonon.. A válasz mindig a nem és aztán egy vita következik. Most csak nekem tűnik úgy hogy ez gáz, vagy tényleg az?? Azért a pár év alatti online beszélgetés után szerettem volna beszélni vele telefonon. Csak én érzem hogy itt valami sántít??? Negativ kommentet nem kérek. Köszi.

2020. ápr. 25. 07:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

kitalálom.


te vagy a kövér csajszi, vagy a kis könyvmoly (de inkább az előbbi), aki a való életben sosem kelti fel a férfiak figyelmét, így aztán kialakítottad magadnak ezt a kis 8 éven át tartó "lelki társaságot".


Most pedig a srác már piszkosul un, te meg hisztizel

2020. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Még a nagyon szégyellős netes ismerősöm is belement, csak elsőre lepodott meg...akkor hanguzeneteket kuldoztem, par nap utan meg beszelni kezdtunk. De rola tudni lehetett, hogy valódi.
2020. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
És a 8 év alatt nem volt semmilyen létező férfival kapcsolatod a való életben? Mert ha volt, akkor nem értem kinek lenne szüksége online “lelki társra” majdnem egy évtizeden át... ennyire magányos vagy?
2020. ápr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csaj ezért nem akar telefonon beszélni.

Nekem egyik barátnőm járt így régebben, ismerkedett egy pasival és valahogy lebukott egy csaj szórakozott vele.

2020. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyolc éve beszélgettek. Ötletem sincs, ha valaki ennyi időt szán a másikra, akkor mit titkolhat előle?? Mert ugratni túl hosszú idő, hogy barátnője van, ennyi idő alatt csak lett annyi bizalom köztetek, hogy elmondja, ha betegsége van, ezt is csak el meri mondani ennyi idő alatt...
2020. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy fiú egyáltalán?
2020. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyelkitártól ez nagyon értéktelen dolog.

Valami nem kóser az emberrel.

2020. ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biztos megvan a társa, netán családja is van.
2020. ápr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Vagy néma


De amúgy milyen nem negatív válaszokat vársz ilyen kérdésre?

2020. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
En lesokkolodtam ezen a 8 even. Te hol ismerted meg? Chat.hu? Vagy facebook/insta? Onnan lelehet szurni h kamu-e.
nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!