Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szorongás/ szerelmi bánatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongás/ szerelmi bánatra “megoldás”?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt kezdődő ismerkedésről van szó. Elég hamar éreztem már rajta, hogy komolyabban bejövök neki, bennem még akkor nem volt kb semmi érzelmem iránta. Később màr én is komolyan elkezdtem érezni iránta, ő is bevallotta, amit én éreztem rajta, viszont azóta nagyon hullámzó ez a kapcsolat. Egyszer hagyjuk egymást, aztán már hiányzom, aztán megint off és ez így heteken keresztül. Sajnos az érzéseim miatt nem nagyon tudtam neki nemet mondani, jelenleg úgy néz ki végleg vége, bár, szerintem az érzései nem múlhatnak el ilyen gyorsan, pláne, hogy mindig ő keresett a kisebb szünetek után. Szerintem valamilyen gyerekkori trauma miatt képtelen befogadni a közeledésemet, legalább is pszichológus ismerős ezt mondja, sokat látott már ilyet. Sajnos én már nagyon szerelmes vagyok, így ez a helyzet teljesen kicsinál. El kellene felejtenem őt, de egyszerűen képtelen vagyok.. Most màr eljutottam arra a szintre, hogy nagyon szorongok és úgy érzem az idegösszeroppanás határán vagyok. Jelenleg az ide-oda mászkálás nem lehetséges a vírus miatt, így a gondolatomat elterelni sem egyszerű. Tudom, majd az idő megoldja, de van valakinek valamilyen tippje, hogy mit lehet ilyen helyzetben kezdenem magammal?

2020. ápr. 27. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz részletesebben priviben!
2020. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Légy vele egyenes, mondd meg mit érzel, és ha ő visszakozik, akkor tegyél végleg pontot a kapcsolat végére, töröld ki midnenhonnan, úgy könnyebb lesz!!
2020. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el mit érzel, aztán majd meglátod hogy alakul
2020. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#1 Rendben, írok privátban részleteket, hàtha nagyobb tapasztalattal rendelkezel :)

Elmondtam már többször is. Mondtam, hogy hiányzik, vele akarok lenni, hosszútávon terveznék vele. De ilyenkor rendre “bezár”. Ő is mondta már hogy érez, bár ezt már régebben mondta.

2020. ápr. 27. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megirhatod. De nekem gyanus, hogy ez csak duma. Hany evesek vagytok?
2020. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4# írom :)
2020. ápr. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!