Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem miatt külföldre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem miatt külföldre költözés?

Figyelt kérdés

Itthon van melóm, nem.éri el a nettó 190.000t sem. Óvónő. Viszont imádom. Megismerkedtem vele, ő kint él tíz éve Németországban.

Kiköltöznél hozzá?

Kontra: nem tudom a nyelvet, diplomám semmit nem ér kint.

Én vagyok a nő.

Mindketten 30 évesek vagyunk.


2020. ápr. 27. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Abból, hogy óvónő vagy nem tudtam kitalálni, hogy te vagy a nő. De most hogy így elárultad: nem költöznék ki.
2020. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mi a terv? Kint mit csinálnál?

Mióta ismeritek egymást?

2020. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy évig nyelvet tanulnék. Utána posta, dm, futár bármi lennék. Két éve vagyunk kapcsolatban.
2020. ápr. 27. 16:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Rábíznád magad egy olyan emberre, akivel nemrég ismerkedtél meg? Sok éves kapcsolatokat, házasságokat is próbára tesz a külföldre költözés. Pláne, ha az egyik félnek még fel kell zárkózni. Mit csinálsz, ha szakítotok?
2020. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Aha, most látom, hogy már 2 éve együtt vagytok. Így picit más, de akkor is gondold meg, hogy mennyire bízol meg a barátodban. Mert amíg nincs teljes munkaidôs állásod, ki leszel szolgáltatva neki.
2020. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatból így nem. Én kétszer költöztem külföldre szerelem miatt. Az egyik csak pár hónapos kapcsolat volt, de jól beszéltem a nyelvet, szinte azonnal találtam munkát, így nem függtem tőle. Ebből végül 7 éves kapcsolat lett. Később a magyar párommal költöztem, itt hasonló helyzetben voltam, mint te, de mi előtte évekig együtt éltünk, illetve eladtuk a házat, így volt közös tartalék. 10 hónapig nem dolgoztam, addig tanultam a nyelvet, majd elkezdtem dolgozni először nem túl jó pénzért, de most már elég jól keresek. Ősszel megyek vissza suliba, 1 éves kiegészítő képzéssel tudok a szakmámhoz hasonló területen dolgozni.
2020. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az ottani viszonyokhoz képest ugyanúgy rosszul fogsz keresni,ha nem szakmában helyezkedsz el, vagy egy jó cégnél. Az albérlet kib-aszott drága. 1200nettó mellett 800 csak az albi. Azé a plusz 50e ft megtakarításért megéri? Te tudod! Gondolom 30 éves korodban még nem rendelkezel saját kéglivel. Így érthető, ha jelenleg is albérletben laksz.
2020. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a szerelem megszepiti annyira az eleted, hogy futarkent meg a mekiben oregedj meg. Ha nincsen perspektivaja a karrierednek (es ovonokent tenyleg nincs), ne menj ki, foleg, ha a nyelvet se tudod. Az utolso mondatig siman azt hittem volna, hogy husz eves vagy maximum, hogy ilyeneket kerdezel.


Es ezt ugy mondom, hogy en kulfoldre koltoztem 19 evesen a szerelem miatt, de uj sulit kezdtem, es a nyelvet is beszeltem nagyjabol.

2020. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A tavkapcsolat nem kapcsolat inkább egy fajta szexkapcsolat. Helyedben nem mennek, hidd el nem olyan jó ám idekint. Otthon ott a családod a barátok és a munkád amit imadsz. Kint egy másik világ vár mindig kifogsz lógni, a németek bolondok és sose lesz az igazi. Ha alapból nincs benned kaland vagy még egyebek h ki menj egy emberért ne hagyd már el az életedet. Mert könnyen megeshet h ha osszekoltoztok rajottok milyenek is vagytok igazából és ha szét mentek rafazol. Utóbbit ateltem csodálatos volt.... Rengeteg férfi van még a világban a környékeden, nem csak ő.
2020. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Simán! Élj! Láss világot, szerelmet... Mit veszíthetsz? Ha akarsz találsz munkát...
2020. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!