Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nevezhető gyenge jellemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevezhető gyenge jellemnek valaki azért mert szakember segítségét kéri, hogy túllépjen egy viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

Itt magamra gondolok. Ismerőseimmel nem tudom ezt megbeszélni,mert elég felületesek ebben a témában legalábbis azok akikben amúgy megbízom.

F



2020. máj. 3. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A barotok -barátok, de ze nem jelenti azt,hogy ne lehetne őszinte. Ami viszont biztos: egy közeli barát jól ismer, míg egy szakember a szaktudásával kezel.


Nő vagyok, legjobb barátnőm és barátom is van. Mindketten őszinték velem, és simán megmondják ha nem tartják jónak amit cselekszek vagy nincs igazam. Pont azért mert ismernek és szeretnek. Nem bólogatójánosok,egyszerűen őszinték.Én is ilyen vagyok Velük.És egyikünk se pszichológus, bár én közel állok hozzá :)

2020. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


#9 Megpróbáltam magammal lerendezni de csak kattogtam rajta és kezdtem megkattanni annyira erőltettem.


Szomorú vagy sem de sajnos az ilyen dolgokat nincs kivel megbeszélnem, persze csak a "negatívakat".

2020. máj. 3. 15:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Az nekem már nem gyenge, aki fel tudja ismerni, hogy segítségre van szüksége, és megkeres ezzel egy profit.
2020. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Énis abból indulok ki mint szerintem a legtöbb ember aki nem lát maga körül ilyet: A "betegeket" megtört-életuntnak vannak beállítva akikre szánakozva néznek.
2020. máj. 3. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!