Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb megfulladok annyira szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb megfulladok annyira szerelmes vagyok! Mit tegyek, hogy enyhüljön az érzés? L

Figyelt kérdés

Pár hónapja járunk,ő annyira nem szerelmes mint én,bár ő is szeret. De én kb megőrülök annyira szerelmes vagyok,csodálom és felnézek rá és éppen emiatt félek,hogy nem leszek neki elég jó,mert szinte tökéletesnek látom. Vagyis pont hogy látom a hibáit mégis elfogadom feltétel nélkül.

Ezek miatt kicsit félek,hogy mi lesz velem,ha mgsem vagyok neki elég jó,réges rég voltam utoljára szerelmes még tiniként..

El fog múlni ezaz érzés??? Mert nekem akkor sem nagyon múlt tiniként 4 évig voltunk együtt és jobban akartam őt mint az elején..


2020. máj. 5. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen típus vagy. Én is ilyen vagyok, nem jó. Mondjuk belőlem már kiölték az évtizedek alatt.
2020. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Ez csak önbizalomhiány, hidd el tapasztaltam. És ha jót akarsz a kapcsolatodnak, tedd rendbe magad, mert így rá fogsz akaszkodni, veszekedni fogtok és úgy érzi majd bármit megtehet veled, te pedig hagyni fogod, majd még nagyobbat puffansz.

Túlidealizáltad. Nem tudom mit képzeltél bele, de hidd el, nem akkora szám mint aminek most érzed.

Több energiát fektess magadba, a saját életedbe, céljaidba és majd könnyebb lesz, mert nem rajta kattogsz állandóan, és ő is jobban fog szeretni és értékelni ha látja hogy van saját életed, és elérhetetlenebb vagy. Mert így azért is nem szerelmes annyira, mert könnyen elérhető vagy, bármit megteszel neki, és akármikor levehet a szögről.

Én is voltam ilyen kapcsolatban, és csak úgy lesz jobb, ha elkezded magadat is értékelni, és nem mutatod ki neki hogy milyen szörnyen szerelmes vagy és mennyire hiányzik. Főleg ha lány vagy. A fiúknak kell egy kis vadászás, különben nem tartanak majd értékesnek. ÉS nem azt mondom hogy játszd meg magad, hanem hogy ne körülötte forogjon az életed.

2020. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Amennyiben a fulladáshoz száraz köhögés és láz is társul, mindenképpen fordulj orvoshoz!
2020. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es! Igen próbálok mellette tanulni bár tényleg sokkal kevesebb figyelmet szenteltem neki mióta együtt vagyok vele. Most egy jó pozicóba kerültem a munkahelyemen is. Sajnos edzőterem ahova eddig jártam továbbra is zárva tart,de ha kinyit azt is tudom végre folytatni.


Ettől félek amúgy ,hogy ezért nem szeret annyira ,mert igen én ennyire odáig vagyok. Én mindig azt hiszem,hogy nem mutatom ki annyira,de ő magától mondja,hogy tudja hogy mindennél jobban szeretem őt...Amúgy tervez velem mindent,családot is és már bemutatott otthon is. De igen önbizlomyhiányos vagyok sok dologban és jogosan szerintem...

2020. máj. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!