Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat és erasmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat és erasmus külföldi tanulmányút? Hogy menjek ha kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

Ebbe a kategóriába írok, mert már 20 felett vagyok. Az egyetemen kilehet menni féléves tanulmányútra (erasmus) ra , én kétszer is szeretnék menni 2-2 félévre más országokba. (Emellett vannak rövidebb időintervallumú gyakorlati lehetőégek külföldön)

Jelenleg nincs kapcsolatom de mivan ha lesz párkapcsolatom? Így hogy menjek ki? Régóta nem volt de igazából hiányzik már. Ugyanakkor ezeket az utakat nem szeretném kihagyni, mert tapasztalás, sokat ad az életemhez. Félek ha kapcsolatom lesz kimaradok ezekből

(Félreértés ne essék nagyra becsülöm a kapcsolatot) de mégis vannak kétségeim

Ti ebben a helyzetben mit tennétek?



2020. máj. 6. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nem is biztos hogy kiengedik 2x2 felevre .. akik már voltak automatikusan hátrébb szorulnak mint azok akik meg nem. + a fogadó egyetem döntése is pl. nálunk angol nyelv területen nincs is lehetőségünk válogatni így követelmény hogy ismerd a spanyol, francia, nemet illetve olasz nyelv közül valamelyiket, mivel ezeken a helyeken nem is folyik angol oktatás max 1-2 tárgyat tudsz felvenni így. Nyilván Lengyelország, Románia .. stb eseteben ez nem elvárható. Úgyhogy ez nem csak úgy van hogy eldöntöm hogy megyek aztán jónapot! Hosszú készülés van mögötte és rengeteg papírmunka.
2020. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom köszi! Négy nyelvet beszélek de nem ezen van most a lényeg hogy mehetek e vagy sem
2020. máj. 7. 11:28
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

MENJ!!

Én anno 18 évesen az akkori pasim miatt hagytam ki német egyetemet pedig felvettek volna, aztán meg már nem akartam elölről kezdeni. Funfact, fél év múlva szakítottunk. MENJ MENJ MENJ ÉS VISSZA SE NÉZZ HA LEHETŐSÉGED ADÓDIK RÁ! :)

2020. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A párommal 3 éve voltunk együtt, mikor egy évre elmentem erasmusra. Azt sem úgy kell azért elképzelni, hogy akkor teszem azt 2 évig haza se jössz, mert például az én szakomon nem minden tantárgy volt lefedve, ezért itthon is kellett vizsgáznom pár tárgyból, meg pl. a karácsonyt is itthon töltöttem és csak akkor mentem vissza, mikor kezdődött a kinti egyetemen a félév.

Közben is bármikor hazajöhetsz, egyik ismerősöm pl. a nővére esküvőjére utazott haza egy hétvégére. Természetesen mondjuk ez anyagilag húzós, de nem tartanak ott bezárva, és a párod is meglátogathat hétvégén mondjuk ha van rá pénze és nem a világ végére mész.

Ki ne hagyd, mert pótolhatatlan élmény.

23/N

2020. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
Ahova akarsz, menj, egy pasi miatt nem szabad ilyesmit kihagyni.
2020. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén lett parkapcsolatom,és a barátom épp szeptemberben utazik majd el fel évre. Természetesen szeretném ha menne,de nagyon szomorú leszek miatta :(
2020. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom távol keleten volt kint, nehéz volt, 3 hónapig nem találkoztunk, aztán végül sikerült egy vagyonért kiutaznom hozzá. Így lett "csak" 3 hónap távollét egymástól. Nagyon nehéz volt! De akkor mi már több, mint 6.5 éve együtt voltunk. Ha egymás után mész félévekre akkor is ott a nyár. Szerintem ez egy komoly kapcsolatban megoldható. Egy félévre mindenképp menj, azt simán ki lehet bírni, főleg, hogyha nem 5 hónapra mész ,mint a párom hanem 3 csak. De mondom 5 hónapra is ha mész és ki tud menni hozzád a párod 2 hétre mondjuk, mint én akkor megoldható. De nagyon nehéz! Ehhez egy nagyon fix hátterű kapcsolat kell. Ha szeret a párod kienged simán, sőt! Esetleg mehet veled, olyan párokat is ismerek akik együtt mentek. Olyanokat is, akik egyszerre mentek külön országba. Az úgy szerintem szintekkel könnyebb! De nehogy kihagyd bárki miatt is ezt a lehetőséget ha ennyire menni akarsz! Örökre bánnád!

22L

2020. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ja igen! Ha ilyen közelebbi helyekre mész, mint pl. Németország az vicc. Mindenképp menj! Ismerősöm havonta vagy még gyakrabban hazajárt vonattal....egyáltalán nem volt kibírhatatlan, sőt nekem a 3 +1 hónapom után viccnek számít. Ha ilyen helyre mennél el se gondolkodj azon, hogy ne mennél ki! Ha olyan sok időre és olyan messze mennél, mint az én párom és vagyon lenne odautaznod is nemhogy haza és vissza, akkor az már nehezebb és kell a fix háttér.

2020. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Jelenleg nincs kapcsolatom de mivan ha lesz párkapcsolatom? Így hogy menjek ki?"


ennyi ésszel nem is csoda az, az ösztöndíj.

2020. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!