Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy olyanba szerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy olyanba szerettetek bele, és kezdtetek az illetővel kapcsolatot, aki mellett nem lehettetek Önmagatok? Hosszú távon (például a rózsaszín köd múlásával) hogyan alakult a viszonyotok?

Figyelt kérdés

Régen kapcsolatban voltam egy sráccal, aki mellett teljesen önmagam adhattam. Kicsit irányító, feltörekvő típus vagyok (munkában is), aki szeret olykor dedóskodni, és mivel fiúk közt nőttem fel, a nőcis dolgok sem állnak hozzám valami közel. Emellett totál introvertált vagyok. Mellette minden olyan természetesnek hatott, nyitottságának és közvetlenségének hála számomra a nagy Ő volt. A közös célok, elképzelések viszont nem egyeztek, így szétmentünk.


Az új párommal még csak néhány hónaposak vagyunk: A jövőt és célokat illetően egyformán gondolkodunk; érett férfi akivel bátran lehet tervezni. Viszont olyan erős, irányító személyisége van, mellyel teljesen elnyomja a sajátom. A nőkkel kapcsolatos elvárásaiban konzervatív: Múltkor szerettem volna vállig érőre vágatni a hajam, erre szakítással fenyegetőzött (mivel fiúsnak tartja). Túlságosan magabiztos, arcoskodó társasági ember, aki könnyen visszaél a hatalmával (a munkahelyén a szemem láttára ordította le egy beosztottja fejét, valami kis nonszensz hülyeségért). Mikor a lakásomra olykor 1 órás késéssel érkezik, nem hajlandó beszámolni a miértekről (Majd ő tudja!).


Velem amúgy rendes, és érzem is, hogy nagyon szeret (és viszont). Hűséges típus. Engem sem egy irányításmániás hárpiának kell elgondolni: képes vagyok kompromisszumokat kötni, de akkor is nehezen viselem a dirigálást, beszabályozást. Ösztönösen ellenállást vált ki belőlem. Ugyanakkor mindig is élt bennem egy erős megfelelni akarás (mindenkivel szemben).


Voltatok már hasonló cipőben? Hogyan alakultak a dolgaitok évek távlatában?



2020. máj. 11. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Exférjem ilyen volt. Ezért is lett ex. Nem volt hosszú életű kapcsolat/házasság. A kapcsolat végén már beláttam én is, amit a környezetem tapasztalt már rajtam, hogy teljesen elvesztettem önmagam. Már egy teljesen új ember lettem általa, és nem jó irányban. Teljesen a maga képére formált. De észbe kaptam és léptem. Ennek nem lesz jó vége, ha hagyod...
2020. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Dönthetsz, hogy fontosabb számodra az, hogy önmagad lehessél vagy pedig az, hogy élhessél valaki mellett, akivel nem lehetsz önmagad, de nem vagy egyedül.


Eléggé elkeseredettnek kell lenned, hogy feladd a személyiségedet.


Az meg egy érdekes kérdés, hogy mennyire lehet szerelmes beléd, ha rövidebb lenne hajad akkor a szerelem elmúlna, ezt te sem gondolod komolyan?!

2020. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ex palid pár napja írt ki rólatok egy kérdést, hogy szerintünk összeilletek-e xd

Ott is mindenki írta, hogy gyökér a mostani pasid, de szerintem is maradj csak vele, mit árthat xd

2020. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező, ebből amit leírsz, sajnos pont egy olyan kép bontakozik ki, mint azok a nők, akik pár év múlva itt írogatnak a gyakorin, hogy : "a férjem folyton kiabál, csak egy háztartási alkalmazott vagyok, mindent jobban tud, esetleg néha tùl is lép a verbális erőszakon"...

Na ott szokta mindenki ezeknek a nőknek írni, hogy "de te mégis hozzámentél, meg szültél neki..."

És erre rendszerint a válasz : "de az elején nem volt ilyen, a gyerek születése után változott meg".

Egy frászt!

Ezek tipikusan azok a jelek, amik most még jelentéktelennek tűnnek neked, de elég aggasztóak a jövőre nézve.

Mit gondolsz, ha már az "övé vagy", tehát házasságban éltek x éve, elmúlt a rózsaszín köd, netán gyerek is van, esetleg te otthon vagy a gyerekkel és nem dolgozol, nem fog veled is úgy bánni, mint a beosztottjával? Dehogynem, ezt most borítékolom.

Gondolom a jövőbeli képetek azért egyezik, mert te házasságot, gyereket szeretnél, méghozzá mielőbb, ő meg erre rábólint. Hogyne tenné, hiszen egyenes út ez az egész afelé, hogy tőle függj, és lekössön maga mellett. Most még ezt szeretetnek tudod be, de valójában nem több, mint birtoklási vágy.

Ha jót akarsz magadnak, kilépsz ebből, de gyorsan.

Én 42 éves vagyok, nő. Volt rengeteg jó és rossz kapcsolatom. Majdnem beleestem abba a hibába, hogy komolyabban elköteleződtem volna egy olyan pasi mellett, aki nem érdemelte meg, és aki szintén ilyen irányításmániás volt. Hála a jó égnek, hogy nem tettem...

A férjem egy áldott jó lélek akivel már lassan 10 éve együtt vagyunk. Sose jutna eszébe, hogy rámerőltesse pl a hajviseletet. Régen hosszú hajam volt. Nem szólt semmit, de egyszer bevallotta, neki nagyon tetszik egy nőn a rövid haj. Mivel én is gondolkodtam rajta, hogy levágatom, ezért kipróbáltam. De tudom, hogy ha azt mondtam volna, hogy sajnálom, én szeretném meghagyni hosszúnak, akkor se szólt volna semmit... Sose hallottam erőszakosnak, vagy agresszívnek más emberrel sem...

Jól gondold meg.

2020. máj. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Most már kíváncsi lennék hogyan alakult a kapcsolatod ezzel a férfival?

Tanulságos lenne megtudni, beigazolódott-e valami amiket itt leírtak jóslatok.

2023. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 sellolany ***** válasza:
Hozzám is csak most jutott el ez a kérdés és érdekel, hogy alakult.
2023. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!