Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg nők válasza érdekelne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válasza érdekelne: Le lehetne venni titeket a lábatokról egy ilyen névnapi ajándékkal?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy egy ismeretlentől kaptok névnapotokra egy olyan gyűrüt fehér aranyból, ami a neveteket formázza meg, és van rajta egy gyémántkő (nem nagy, de azért látható). Ez a gyűrű pedig egy 100 szálból álló vörös rózsadoboz tetején lenne ízlésesen elhelyezve. Mellékelve lenne egy köszöntő levél, amiben még lenne pár gondolat. Mit gondolnátok erről, még ha nem is tetszene, legalább kíváncsiak lennétek arra aki így gondol rátok? Egy 28 éves hölgynek tervezek ilyen merényletet. Egyedülálló (minden tekintetben), szóval megadnám magamnak az esélyt, hátha bejön. Bele lehetne menni a részletekbe, pl hogy miért gyűrű, miért gyémánt, minek ez a felhajtás amikor egy egyszerű nőről van szó (úgy egyszerű, nem hord igazán ékszereket, meg semmi kirívó luxus cikket), de az a helyzet hogy szeretném a maximumot beleadni, amit tudok, ugyanakkor vigyázni, nehogy átessek a ló túloldalára. Tudom, hogy sok a buktató, de van még időm ezeken agyalni, azon kívül engem nem is amnyira az érdekel hogy tetszeni fog e majd neki, hanem hogy felkerüljek a radarjára. Az egyetlen amiben kicsit tsnácstalan vagyok az átadás módja: arra gondoltam hogy romantikus lenne (és mivel a legtöbb idejét ott tölti) ha a munkahelyére küldeném futárral. Ez papíron működhetne is, de szerintem az életben nehéz lenne úgy kivitelezni ahogy én elterveztem. Szóval ha van ezzel kapcsolatban valami javaslatotok azt szívesen fogadom, illetve a véleményeteket is az egészről. Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok milliárdos csaló, bűnöző, stb, 24 éves átlag ember vagyok, de tudom hogy csak egy lővésem van, abba kell beleadnom mindent. Teljesen komolyan gondolom. Nagyon akarom ezt a nőt :)
2020. jún. 3. 22:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlentől? Egy kicsit összeszarnám magam, hogy melyik zakkant csinál ilyet. Nem gondolnám komplettnek az illetőt.

25N

2020. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Ez túl sok. Aki ismer, nem ad ilyen giccset, aki nem ismer, az meg ne adjon, mert a rózsával verem el.
2020. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyomaszto, ferfiatlan teperes a masik utan.

Eloszor is, vagy van vonzalom, vagy nincsen.

De ez a meglevore is negativan hat.

Egyszeru randira hivas. Ha elutasit, a gyuru se lett volna nyerobb.

2020. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy ha nemet mondok az ajándékra és a férfira, akkor levágja az arcom és lámpabúrát csinál belőle.
2020. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

4-es.

Sírok a nevetéstől, teli találat :D

2020. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Akármit csinál egy ismeretlen, leszarom.
2020. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlentől eleve nem örülnék semminek. Megrémisztene, hogy ki ez az ember, honnan ismer és mit akar tőlem.

Egy ilyen gesztus borzasztóan túlzó lenne még a legjobb barátaimtól. A nőről nem tudom, de engem se a gyűrű, se a rózsa nem vonz, mint ajándék. Ha valaki ajándékot ad, akkor olyat adjon, ami alapján kiderül, hogy ismer engem, tudja, miket szeretek.

Nem tudom, ha ilyet kapnék, megpróbálnám visszajuttatni neki, és elmondani, hogy kérem hagyjon békén, mert számomra rémisztő, amit csinál.

Ha szimpatikus vagyok valakinek, az jöjjön oda hozzám, mint egy értelmes ember, és kezdeményezzen beszélgetést, aztán meglátjuk meddig jutunk, mennyire vagyunk szimpatikusak a másiknak.

Felejtős az ötlet.

21/L

2020. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem ismer halálra fogod rémíteni. Ha ismer az se sokkal jobb amúgy

2. Ez borzasztó túlzás. Semmiképp ne csináld. Egy normális csaj nem örülne neki. Max az aki a pénzre hajt

3. Képzeld el milyen kellemetlen lenne neki ha ezt a munkahelyre küldenéd. Mindenki érdeklődne meg kérdezgetné, ő meg azt se tudná megmondani kitől kapta....

Úgy ahogy van felejtsd el ezt az ötletet

2020. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Creepy. 😅
2020. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Oké, hát ez elégge le lett szavazva, tulajdonképp értem az okát -.-" Én is először abban reménykedtem hátha lesz lehetőség élőben találkozzak vele, de a koronavírus miatt törölték a legközelebbi (és már elmúlt) eseményt ahol ez összejöhetett volna, és jelenleg nincs hír arról hogy mikor lesz a következő, én meg ennyit nem bírok várni. Ez a nő amúgy nem jár sehova, heti 6 nap dolgozik, amikor meg nem dolgozik, a családjához megy. Nem tudom elhessegetni a gondolatot hogy minél tovább várok, annál biztosabb hogy valaki mégiscsak megelőz...
2020. jún. 3. 23:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!