Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg nők válasza érdekelne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válasza érdekelne: Le lehetne venni titeket a lábatokról egy ilyen névnapi ajándékkal?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy egy ismeretlentől kaptok névnapotokra egy olyan gyűrüt fehér aranyból, ami a neveteket formázza meg, és van rajta egy gyémántkő (nem nagy, de azért látható). Ez a gyűrű pedig egy 100 szálból álló vörös rózsadoboz tetején lenne ízlésesen elhelyezve. Mellékelve lenne egy köszöntő levél, amiben még lenne pár gondolat. Mit gondolnátok erről, még ha nem is tetszene, legalább kíváncsiak lennétek arra aki így gondol rátok? Egy 28 éves hölgynek tervezek ilyen merényletet. Egyedülálló (minden tekintetben), szóval megadnám magamnak az esélyt, hátha bejön. Bele lehetne menni a részletekbe, pl hogy miért gyűrű, miért gyémánt, minek ez a felhajtás amikor egy egyszerű nőről van szó (úgy egyszerű, nem hord igazán ékszereket, meg semmi kirívó luxus cikket), de az a helyzet hogy szeretném a maximumot beleadni, amit tudok, ugyanakkor vigyázni, nehogy átessek a ló túloldalára. Tudom, hogy sok a buktató, de van még időm ezeken agyalni, azon kívül engem nem is amnyira az érdekel hogy tetszeni fog e majd neki, hanem hogy felkerüljek a radarjára. Az egyetlen amiben kicsit tsnácstalan vagyok az átadás módja: arra gondoltam hogy romantikus lenne (és mivel a legtöbb idejét ott tölti) ha a munkahelyére küldeném futárral. Ez papíron működhetne is, de szerintem az életben nehéz lenne úgy kivitelezni ahogy én elterveztem. Szóval ha van ezzel kapcsolatban valami javaslatotok azt szívesen fogadom, illetve a véleményeteket is az egészről. Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok milliárdos csaló, bűnöző, stb, 24 éves átlag ember vagyok, de tudom hogy csak egy lővésem van, abba kell beleadnom mindent. Teljesen komolyan gondolom. Nagyon akarom ezt a nőt :)
2020. jún. 3. 22:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet hogy nem is dolgozik olyan sokat, csak nem akar veled találkozni? :D

Egy ilyen húzás után még el is költözik majd lehet xD


4-es amúgy k.rva jó a komment:D

2020. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem, tudom mi a munkája, és hogy ez milyen időbeosztást kíván. Én végül is élőben is oda merek menni hozzá, ez nem okozott gondot nekem soha sem. Szerintem amúgy meg inkább az lenne creepy ha bevárnám egyszer amikor munkából tart hazafelé, vagy a munkahelyén zaklatni. Na ilyenek meg sem fordultak a fejemben (meg erre nekem sem lenne időm :)). De akkor mit tudnék csinálni?
2020. jún. 3. 23:36
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem egy olyan troll kérdése, aki szerint minden nő aranyásó, de hogy ne legyen teljesen off, válaszolok is.

Én elég nagy szakértője vagyok a plátói szerelmeknek, a fél életem abban töltöm. Na,de azért őket valamennyire ismerem! Ha egy ismeretlentől kapnék ilyet, arra gondolnék, hogy szerelmes nem lehet, hiszen nem ismer. Na, most egy nem szerelmes ember miért csinálhat ilyet? Beteg, megszállott,zaklató típus. Nagyjából úgy képzelem, hogy otthon ki van plakátolva a lakása a képeimmel, vudu babát készít rólam, unalmas perceiben meg terveket szöveget, hogyan tudná megszerezni egy használt bugyimat😃 Ez pedig nem vonzó, nagyon nem! Félnék tőle inkább.

Azt írtad, nem akarsz átesni a ló túloldalára, hát, ezzel olyan messze estél, hogy a lovat már nem is látod! Ha bármit is akarsz attól a szerencsétlen lánytól, akkor ezt ne csináld, nagyon ne!

2020. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóról eszembe jutott a YOU című sorozat :D


Amúgy nem 100 % hogy egy creepy elmebeteg a csávó, pl az én pasim olyan dolgokat csinált mikor udvarolt nekem, hogy agyam eldobom. Pedig nem kellett meghódítani, mert mondtam neki, hogy kedvelem és érdekel nagyon.

Ahhoz képest hajnali 5kor megjelent a munkahelyemen bejelentés nélkül, hogy ő majd hazavisz xD

Na mindegy, mondtam hogy ezeket a dolgokat hanyagolja. Mai napig imád meglepni, csak úgy összeszed mindenhonnan virágot, vagy vesz aranyos dolgokat. Már nem tartom creepynek, mert zabálni való srác.

De jah, az elején nagyon megszállotnak tűnt, és kellemetlen volt hogy így körberajong, pedig már alapból is alakult közöttünk a dolog, nem kellett ennyire tepernie.

Igen igen..a nőknek semmi nem jó :DD

2020. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig nem kellett meghódítani, mert mondtam neki, hogy kedvelem és érdekel nagyon."


Ez itt a kulcs.

2020. jún. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

Akkor miután kiélvezkedtétek magatokat az oltogatásomon, kaphatnék végre valami használható tanácsot? Komolyan, ez az oldal úgy sz*r ahogy van

...

2020. jún. 4. 00:05
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlentől? Semmiképp. Őszintén, én megijednék.
2020. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Először is le kellene tenned arról, hogy "megszerezd a nőt", ugyanis ő egy saját akarattal bíró emberi lény, akárcsak te. Tehát nem valami zsákmány. Aztán ha végre nagy nehezen bejutott a fejedbe az a tény, hogy ő legalább annyira ember, mint amennyire nő, akkor kezdheted újragondolni az egészet, ebből kiindulva.
2020. jún. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Igazából tök igazatok van, egy "kívülálló" számára nyilvánvaló hogy szánalmasnak tűnik ezt a sok baromságot olvasni. Most eléggé el vagyok keseredve, hiszen megint a 0-n vagyok.
2020. jún. 4. 00:18
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne néhány kérdésem.

·Honnan ismered?

·Miért nem írsz rá?

·Milyen programon találkoztatok volna?

2020. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!