Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg nők válasza érdekelne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válasza érdekelne: Le lehetne venni titeket a lábatokról egy ilyen névnapi ajándékkal?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy egy ismeretlentől kaptok névnapotokra egy olyan gyűrüt fehér aranyból, ami a neveteket formázza meg, és van rajta egy gyémántkő (nem nagy, de azért látható). Ez a gyűrű pedig egy 100 szálból álló vörös rózsadoboz tetején lenne ízlésesen elhelyezve. Mellékelve lenne egy köszöntő levél, amiben még lenne pár gondolat. Mit gondolnátok erről, még ha nem is tetszene, legalább kíváncsiak lennétek arra aki így gondol rátok? Egy 28 éves hölgynek tervezek ilyen merényletet. Egyedülálló (minden tekintetben), szóval megadnám magamnak az esélyt, hátha bejön. Bele lehetne menni a részletekbe, pl hogy miért gyűrű, miért gyémánt, minek ez a felhajtás amikor egy egyszerű nőről van szó (úgy egyszerű, nem hord igazán ékszereket, meg semmi kirívó luxus cikket), de az a helyzet hogy szeretném a maximumot beleadni, amit tudok, ugyanakkor vigyázni, nehogy átessek a ló túloldalára. Tudom, hogy sok a buktató, de van még időm ezeken agyalni, azon kívül engem nem is amnyira az érdekel hogy tetszeni fog e majd neki, hanem hogy felkerüljek a radarjára. Az egyetlen amiben kicsit tsnácstalan vagyok az átadás módja: arra gondoltam hogy romantikus lenne (és mivel a legtöbb idejét ott tölti) ha a munkahelyére küldeném futárral. Ez papíron működhetne is, de szerintem az életben nehéz lenne úgy kivitelezni ahogy én elterveztem. Szóval ha van ezzel kapcsolatban valami javaslatotok azt szívesen fogadom, illetve a véleményeteket is az egészről. Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok milliárdos csaló, bűnöző, stb, 24 éves átlag ember vagyok, de tudom hogy csak egy lővésem van, abba kell beleadnom mindent. Teljesen komolyan gondolom. Nagyon akarom ezt a nőt :)
2020. jún. 3. 22:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon durván sok ez, amit leírtál.

Esetleg mivel tudod, hogy hol dolgozik és mikor,nem tudnád "várni" munkahelynél és "véletlenül" belebotlani?

Vagy ha közösségi oldalon látod őt, biztos van valaki közös ismerősötök, máris könnyebb megszólítani.

2020. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

csak azért mert érdekel az élete.. ebben szerintem semmi "creepy" nincs


De, a creepy definíciója, mikor valaki tud rólad valamit, amit nem mondtál el neki, hanem kutakodott.

2020. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott, de az lenne "creepy" ha a munkahelyén várnám? Talán még ez a legreálisabb lehetőségem. Ennek a hogyanját majd esetleg kitalálom ha jobb nem jut eszembe / jobb tanácsot nem kapok :)
2020. jún. 4. 14:12
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ott várni!

Csak véletlenül pont akkor és ott sétálj el, ahol és amikor ő! Ha várod a melóhely előtt a falnak támaszkodva és amint kijön odamész, az kb ugyanaz, mint a gyémántgyűrű rózsával.

Vagy küldj neki egy szál virágot, "titkos hódoló" kártyával. A következőnél kérdezd meg, hogy felhívhatod e..stb

Nem egyszerű ez így, hogy ő nem tudja, hogy a világon vagy, mert ha be is jön a dolog és egy pár lesztek, előbb utóbb ez az egész sztori is kiderül és ki tudja hogy reagálna rá..

2020. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Történt azóta valami? :)
2020. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ja, engem is érdekel, fotózd be a frigó tartalmát.
2020. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Nem történt azóta semmi, mióta lebeszéltetek a fenti ötletemről. Viszont kitaláltam egy jobbat, csak egyelőre kivárok, hátha magától eljön az idő amikor bedobhatom. Írni fogok neki egy tisztán szakmai jellegű megkeresést, valami olyan van a fejemben, hogy az egyik publikálásából írom a szakdolgozatomat, mert nagyon tetszik a téma, meg az írás, stb, és ha tudna egy 15 percet erre szánni akkor találkozhatnánk, és segíthetne nekem pár dolgot tisztázni. És közben próbálok nagyon megnyerő lenni :) Most így ezt találtam ki nagy vonalakban, persze csiszolni kell ezen még. Ezzel szerintem mutatom hogy érdekel amivel foglalkozik (vagyis próbálok megteremteni egy közös érdeklődési kört), és mégsem támadom le nyíltan egy randival. Ez mennyire válhat be?

2020. jún. 18. 00:16
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, ez nekem kiábrándító. Elhiteti, hogy érdeklem, mint ember, erre csak meg akar fektetni. Annyira jó érzés, mikor egy férfit tényleg érdekel, amit csinálok, és nem akar semmit mást.
2020. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Inkább felejtsd el, abszurd az egész...
2020. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Már hazugsággal kezdenéd az ismerkedést. Aztán ha lesz belőle valami és két hónap múlva megkérdezi a csaj, hogy mi újság a szakdolgozatoddal, akkor jöhet a "hát őőőő, igazából nem is járok egyetemre, csak azért találtam ki az egészet, hogy felszedjelek".
2020. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!