Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg nők válasza érdekelne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válasza érdekelne: Le lehetne venni titeket a lábatokról egy ilyen névnapi ajándékkal?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy egy ismeretlentől kaptok névnapotokra egy olyan gyűrüt fehér aranyból, ami a neveteket formázza meg, és van rajta egy gyémántkő (nem nagy, de azért látható). Ez a gyűrű pedig egy 100 szálból álló vörös rózsadoboz tetején lenne ízlésesen elhelyezve. Mellékelve lenne egy köszöntő levél, amiben még lenne pár gondolat. Mit gondolnátok erről, még ha nem is tetszene, legalább kíváncsiak lennétek arra aki így gondol rátok? Egy 28 éves hölgynek tervezek ilyen merényletet. Egyedülálló (minden tekintetben), szóval megadnám magamnak az esélyt, hátha bejön. Bele lehetne menni a részletekbe, pl hogy miért gyűrű, miért gyémánt, minek ez a felhajtás amikor egy egyszerű nőről van szó (úgy egyszerű, nem hord igazán ékszereket, meg semmi kirívó luxus cikket), de az a helyzet hogy szeretném a maximumot beleadni, amit tudok, ugyanakkor vigyázni, nehogy átessek a ló túloldalára. Tudom, hogy sok a buktató, de van még időm ezeken agyalni, azon kívül engem nem is amnyira az érdekel hogy tetszeni fog e majd neki, hanem hogy felkerüljek a radarjára. Az egyetlen amiben kicsit tsnácstalan vagyok az átadás módja: arra gondoltam hogy romantikus lenne (és mivel a legtöbb idejét ott tölti) ha a munkahelyére küldeném futárral. Ez papíron működhetne is, de szerintem az életben nehéz lenne úgy kivitelezni ahogy én elterveztem. Szóval ha van ezzel kapcsolatban valami javaslatotok azt szívesen fogadom, illetve a véleményeteket is az egészről. Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok milliárdos csaló, bűnöző, stb, 24 éves átlag ember vagyok, de tudom hogy csak egy lővésem van, abba kell beleadnom mindent. Teljesen komolyan gondolom. Nagyon akarom ezt a nőt :)
2020. jún. 3. 22:47
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz. Adott ez a nő, akit valójában egyáltalán nem ismersz, hogy milyen ember, csak (ha jól értem) megláttad a tévében és annyit tudsz róla, amit itt-ott kinyomoztál róla, de teljesen rákattantál, hogy ő kell neked. A megismerésére abszurdabbnál abszurdabb, teljesen működőképtelen, nonszensz, a valóságtól full elrugaszkodott ötleteid vannak, amik kamaszos álmodozásnak okék, de ha józan ésszel végiggondolnád, tudnád, hogy kizárt, hogy jól süljön el. Nem véletlenül kaptad a sok "creepy" jelzőt sem, az a helyzet, hogy rengeteg sztori van, ami így kezdődik, aztán zaklatással, emberrablási kísérlettel vagy még rosszabbal végződik... most nem azt mondom, hogy rólad feltételezek ilyesmit, de történik ilyen, nem is kevés, és bőven van red flag az írásaidban, az az igazság.
2020. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fel akarsz kerülni a radarjára, akkor állj elé, mondd meg neki, hogy kedveled és hívd el egy kávéra. Ez olcsóbb, és nem utolsó sorban százszor jobb megoldás, mint, amit leírtál. 30F
2020. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Nem megfektetni akarom, csak ezért nem tennék bele ennyi energiát az egészbe, de most megint azt mondom, hogy jobb nem jutott eszembe (fura, mert amikor azt hiszed hogy feltaláldad a spanyol viaszt, és ujjongva kiírod ide támogatást és bíztatást várva, megkapod a creepy jelzőt). És tényleg szakdolgozatot írok, csak épp más témában :) Tehát semmilyen téren nem hazudok, csak tágabban értelmezem az igazságot. Attól félek ha csak úgy elé állnék akkor azt gondolná hogy ez is csak egy a sok közül meh, és még csak esélyt sem adna. Azon kívül megint ott lenne a probléma, hogy hogy álljak elé amikor alig jár el valahova a munkáján kívül? Meg nekem is azt össze kéne szerveznem, nem érek rá egész nap utána leskelődni :)
2020. jún. 18. 18:23
 44/44 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nő sem ér ennyi agyalást. Írj rá akár facen, ha nem reagál, akkor meg hagyd a fenébe, hiszen nem ismered...
2020. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!