Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Főleg nők válasza érdekelne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válasza érdekelne: Le lehetne venni titeket a lábatokról egy ilyen névnapi ajándékkal?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy egy ismeretlentől kaptok névnapotokra egy olyan gyűrüt fehér aranyból, ami a neveteket formázza meg, és van rajta egy gyémántkő (nem nagy, de azért látható). Ez a gyűrű pedig egy 100 szálból álló vörös rózsadoboz tetején lenne ízlésesen elhelyezve. Mellékelve lenne egy köszöntő levél, amiben még lenne pár gondolat. Mit gondolnátok erről, még ha nem is tetszene, legalább kíváncsiak lennétek arra aki így gondol rátok? Egy 28 éves hölgynek tervezek ilyen merényletet. Egyedülálló (minden tekintetben), szóval megadnám magamnak az esélyt, hátha bejön. Bele lehetne menni a részletekbe, pl hogy miért gyűrű, miért gyémánt, minek ez a felhajtás amikor egy egyszerű nőről van szó (úgy egyszerű, nem hord igazán ékszereket, meg semmi kirívó luxus cikket), de az a helyzet hogy szeretném a maximumot beleadni, amit tudok, ugyanakkor vigyázni, nehogy átessek a ló túloldalára. Tudom, hogy sok a buktató, de van még időm ezeken agyalni, azon kívül engem nem is amnyira az érdekel hogy tetszeni fog e majd neki, hanem hogy felkerüljek a radarjára. Az egyetlen amiben kicsit tsnácstalan vagyok az átadás módja: arra gondoltam hogy romantikus lenne (és mivel a legtöbb idejét ott tölti) ha a munkahelyére küldeném futárral. Ez papíron működhetne is, de szerintem az életben nehéz lenne úgy kivitelezni ahogy én elterveztem. Szóval ha van ezzel kapcsolatban valami javaslatotok azt szívesen fogadom, illetve a véleményeteket is az egészről. Amúgy ne értsetek félre, nem vagyok milliárdos csaló, bűnöző, stb, 24 éves átlag ember vagyok, de tudom hogy csak egy lővésem van, abba kell beleadnom mindent. Teljesen komolyan gondolom. Nagyon akarom ezt a nőt :)
2020. jún. 3. 22:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál tanácsot, hiszen ha megvalósítottad volna az ötleted nagyon mínuszban lennél, de mivel lebeszéltünk róla, sikerült visszatérned a nullára. Az sokkal jobb. Ha válaszolsz a 20-as kérdéseire, többet tudunk segíteni.

#13

2020. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az nagyon gáz, hogy nem is ismered azt a szerencsétlent, de már megszállott vagy. Valaki magyarázza már el, hogy hogy lehet olyan emberbe "szerelmesnek" lenni, akit nem is ismersz?

A leírt ajándék meg marhára gáz, ijesztő. Meg eljegyzésre is túlzás, nemhogy egy vadidegnnek...

2020. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt akartam kérdezni, hogy egyáltalán honnan tudsz a nő létezéséről, ha ő a tiédről nem? Mi alapján döntötted el úgy mégis, hogy neked ő mindenképpen "kell"?
2020. jún. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Azért nem írok rá, mert szerintem az biztos nem sülne el jól, egyszerűen ignorálná, teszem hozzá jogosan, a facebook nem erre van kitalálva :) Én különben élőben sokkal jobban tudok érvényesülni. A Millenárison lett volna a nemzetközi könyvfesztivál, engem az ilyen nem nagyon érdekel, de láttam hogy ment volna rá. Ha nem törlik el. Ő sajnos (vagy nem) nem jár diszkóba péntek esténként, így a klasszik ismerkedési helyek ki vannak lőve. Ellenben amiről még tudok hogy önkénteskedni szokott, de azt én nem hiszem hogy tudnám csinálni.
2020. jún. 4. 06:40
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
De honnan a francból tudsz ennyi mindent róla? Megláttad a neten, megtetszett a külseje, ezért elkezdtél nyomozni utána? Nagyon creepy.
2020. jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Uram irgalmazz.


Ég, akkora rózsacsokor kb 50-80.000 Ft (van a családban virágos) a gyűrűről fogalmam sincsen, de az is lehet több százezer.


Meg kapcsolatban is túlzás lenne. (Ha már mindenképp százezreket akár rám költeni, akkor legyen egy fullos házibuli, vagy egy hétvége valahol egy hatalmas franciaágyon. ;) )

De egy vadidegentől??? Ez egy prank vagy klasszikus félőrült zaklató hatását kelti.


És mi van, ha elfogadja az ajándékod, de még egy randira se megy el veled? Nem kötelező neki...

2020. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Mint nő, nekem elsősorban az tetszene, ha odajönne hozzám és bemutatkozna, hogy szia, Pista vagyok, ismerlek xy helyről. Utána ha névnapom lenne, akkor bőven elég lenne a köszöntés (akár üzenetben is), viszonylag ritka nevem van, a közeli családtagjaimon kívül mások nem nagyon tudják, hogy mikor van a névnapom, szóval már ezzel is "felkerülne a radarra". Ha nagyon nyomulni akar, akkor vegyen egy(!) szál virágot vagy egy tábla csokit, maximum 500 forint értékben. Totál ismeretlentől még ennyit sem fogadnék el, ismerős részéről viszont kedvesnek tartanám. Nagyobb értéket természetesen még ismerőstől sem fogadnék el, itt gyakorin már azon is megy a hiszti, ha egy nő elfogadott egy kávé/ital/vacsorameghívást (ami nyilván egy gyémántgyűrű árának töredéke) és utána nem akart több találkozót, mert nem volt neki szimpatikus az illető. Ha egy kb több százezres értéket fogadnék el és végül úgy döntenék, hogy nem akarok tőled semmit, akkor attól tartok, hogy tényleg a lámpabúrás dolog lenne a történet vége... Inkább a személyiségével próbáljon valaki megvenni, ne a pénzével.
2020. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Nem kellett nagyon sokat nyomozzak, mivel az egyik TVnél dolgozik (de nem közszereplő, celeb vagy ilyesmi). De nem fogadtam fel nyomozót, én sem lettem az, csak annyira néztem utána amennyire a nyilvánosságnak erre lehetősége van, illetve egy kicsit takán többet, és csak azért mert érdekel az élete.. ebben szerintem semmi "creepy" nincs
2020. jún. 4. 09:19
 29/44 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem ez kicsit erős kezdés egy ismeretlentől? Miért nem lehet elhívni egy kommersz kávéra meg sütire mint minden normális ember?
2020. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Mert ahhoz előbb valahogy fel kellene vegyem vele a kapcsolatot, ezt pedig továbbra sem tudom hogy csináljam Sunshine.
2020. jún. 4. 13:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!