Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más harmincas nö is magányos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más harmincas nö is magányos? Úgy érzem én már a vénkisasszonyok közé tartozok, és eléggé elszomorít.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan a 30-as éveim közepén járok. Volt néhány komolyabb kapcsolatom, de valahogy egyik sem volt az igazi. A mostani barátommal is épp a végét járjuk már, és sokszor elszomorodok, hiszen ennyi idösen már nehezebb párt találni, nemhogy még esetleg házasság vagy gyerek szóba jöjjön. Olyan rossz nézni a velem egykorúakat ahogy saját családjuk van, én meg itt vagyok sehogy. Ezt nem mint elvárásra értem, csak szeretném már ezt az érzést én is átélni, összetartozni, esküvö a nagy családdal stb. Úgy érzem kifutottam az idöböl, hiszen ha a közeljövöben találkoznék is valakivel, mire esetleg gyerekre kerülne a sor, már biológiailag nem lehetséges. Van esetleg más is aki így érez? Hogy sikerül ezt feldolgozni?
2020. jún. 21. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Bő 10 éved még simán van!
2020. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, nem nő vagyok. Igen, sok a magányos harmincas, tinderen például vannak jópáran. Szerintem köröket vertek a mai huszonévesekre, szóval ne szomorkodj, mert sok olyan férfi van, mint pl. én, akinek az érettebb nők tetszenek. 30f
2020. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Elveszlek. 32F
2020. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

Az időből tényleg kezdesz kifutni. Én a helyedben körbenéznék az itteni szűz 30-as pasik közt. Hátha van köztük kevésbé elcseszett.

De alfahím neked már nem fog jutni, max valamelyik házas nagyon jó pasi 2. szeretője lehetsz.

2020. jún. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

#1

Mire van 10 éve? Ha tényleg családot akar, akkor egy perce sincs.

2020. jún. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igazán felemelő érzés az ilyen válasz, máris jobban érzem magam köszi. Nem érzem úgy, hogy hibáztam amikor nem maradtam olyannal, akivel nem voltam boldog. Csak közben eltelt az idő, és legalább egy kicsi együttérzést szerettem volna hasonló helyzetben lévőktől amikor kiírtam ezt a kérdést. Nem muszály még belém is rúgni egyet.
2020. jún. 22. 02:22
 7/18 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül a többieknek köszönöm a normális válaszokat :)
2020. jún. 22. 02:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Muszáj...

Mondom, elveszlek.

2020. jún. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt ne várj együttérzést. Ilyenek ezek a drága, jólelkű, szűz 30-as férfiak :D csak hogy tudd, hogy miről maradtál le. Semmiről. Te a kapcsolatokból az ideálisakat látod meg (házasság, nagycsalád, gyerekek, boldogság...), közben hány olyan pár van, amelyik csak azért nem megy szét, mert nem tudják a lakhatást megoldani vagy ahol a nőt és/vagy a gyerekeket bántalmazzák, elválnak pár éves gyerekek mellől, a pasi szeretőket tart stb. Gondolom, azért az benned volt, hogy te nem akarsz így járni, és ezért válogattad meg, hogy kivel kezdesz. De nyugi, régebben se voltak fenékig tejfel kapcsolatok, ha olvasol régi sztorikat, vagy meghallgatod az időseket, kiderül ám, hogy mit el kellett viselniük a nőknek. Örüljünk neki, hogy ebbe már nem vagyunk belekényszerítve, mert nekik viszont nem sok választásuk volt anno. Én 29 éves nő vagyok és egyedülálló, csak hogy "sorstárstól" is láthass itt véleményt.
2020. jún. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

"Nem érzem úgy, hogy hibáztam amikor nem maradtam olyannal, akivel nem voltam boldog. "

Mi a boldogság? Meddig tart?

Hallgass a youtube.com -on Popper Pétert.

2020. jún. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!