Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy tapasztalatlan felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tapasztalatlan felnőtt férfival is kilehet alakítani egy boldog párkapcsolatot ugyanúgy, mint akinek már több kapcsolata volt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

4-es lehet az a 30-as pasi a vilag legudvariasabb uriembere csak nem volt meg kapcsolata. Tök jó! Nem baj azert jo dolog tudni hogy latatlanba minden tapasztalatlan 30-as udvarias uriember nem tartozik a zsánereid közé. Ez azért jó hír a szabad nőknek mert kevesebb lesz a konkurencia mert minden ilyen tipusú mint a 4-es inkább 20-asokat szeretne. Hehe


8-as ugy őszintén melyik tenyészterepről engedtek ki?

2020. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12%

Ok, de ha a kerdezo ennyire tudja a valaszt a sajat kerdesere, minek tette fel, mar nem azert? :DD

11-es, ha az a pasi a vilag legudvariasabb embere es meg nem volt kapcsolata 30 evesen, akkor azt nem udvariassagnak szoktak hivni, hanem pinaleso alkedvessegnek. Vagy ha nem ez a helyzet, akkor egyeb hianyossagai vannak.

Viszonylag sok udvarias, 30 alatti ferfit ismerek akik kapcsolatban elnek, ez mindenkinek imponalo tulajdonsag, es mifelenk nem is valami hatalmas extra, hanem tok alap dolog, de lehet nalatok valami tok ritka dolog, ami felulir minden egyeb nyomort, nem tudom.

2020. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem igen, ha dominánsabb vagy. Ilyen esetben szerintem nyert ügyed lehet, mert te irányíthatod a hapsit - pozitív értelemben.
2020. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!