Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen a második szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a második szerelem? Lehet ugyanúgy szeretni vagy jobban, mint az elsőt?

Figyelt kérdés
Nektek erősebb volt a második szerelem az elsőnél?

2017. nov. 13. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Van valami objektív mérce?

És vajon a 3. erősebb mint az első, de gyengébb mint a 2.?

2017. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt többé soha olyan naiv, fékevesztett, rajongó, lobogó mint az első.
2017. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne? Az élet legnagyobb barom hazugsága az, hogy csak egy igazi true love van az ember életében :D
2017. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Elso szerelemnel erősebb volt a második, a második mar rendes kapcsolat is volt, nem ugy mint az elso, ahol inkabb ‘barátság extrakkal’ volt mert nagyon szerelmes voltam es szinte mindenbe belementem emiatt. Második szerelem, ami elso kapcsolat ket évig tartott, utana jött a harmadik szerelem, masodik kapcsolat ahol jobban szerettem mint a masodik szerelmet. :D Remelem érthető, nekem a harmadik volt a legmélyebb szerelem (de a leirasombol levehető, hogy mindenkit valamivel jobban szerettem az előzőnél), sajnos vege lett a harmadiknak is úgyhogy most csak sodrodom az árral.

20/L

2017. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Mindegyik mas. Uolyan sosem lesz,mert mas a parod es mar te is mas vagy. De lehet orulten szeretni a masodikat is:)
2017. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Mindig van erősebb!!!

Ezzel az elcsépelt maszlaggal, mindent leírtam.

2017. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Össze sem lehet hasonlítani az első szerelmemet a másodikkal. Annyira más a kettő. Nem is érdemes hasonlítgatni. Az első a múlt, a második a jelen. (És remélhetőleg a jövő)
2017. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Első hat szerelmem, később kiderült, csak azért ámítottam magam, hogy szerelem, legyen kivel ágyba bújni. Vissza tekintve, nem is szerelmek voltak. Végül is jött a nagy szerelem, ami még tart jó ideje. Mondjuk, a szerelem, nem akadályoz meg abba, hogy más nőket is ágyba vigyek alkalmanként.
2017. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó (#8) épp zöldezni akartalak mikor eljutottam az utolsó mondatodig...


Ez az első a legnagyobb, ez hülyeség. Az első az csak első, emiatt csupa újdonság. Nekem az első az inkább csak szenvedés volt.

Az egyik legnagyobb a harmadik komolyabb volt, illetve most a hatodik aki a legesélyesebb eddig hogy végleg maradni fog. Nagyon beleszerettem, keményen megküzdöttem érte, nem volt egy leányálom. De mostmár kölcsönös a dolog, s boldog vagyok.

A hatodik komolyabb igen, de a komolyabbak között volt több barátság extrás, vagy pár alkalmas kaland, amik szintén nem voltak érzelemmentesek. Szóval lehet hogy a nagy szerelem csak sokadjára jön el...

33n

2017. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9/9 Zöld pacsikat szeretnék, akkor szépeket hazudnák.
2017. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!