Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátommal? Jogosan zavar ez?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve leszünk együtt. Eleinte nagyon jó volt, egy kisebb kft-nél dolgozott és volt saját lakása. Sokszor találkoztunk ott kettesben. Később kirúgták a munkahelyéről, mert elvileg nem csinált meg bizonyos feladatokat. Ezután az anyjához költözött, és 4 hónapon át állása sem volt, aztán végre talált egyet, ahol jelenleg 70 ezret keres, de még mindig az anyjánál él.Kicsit zavaró hogy akárhányszor ott vagyok nála állandóan ott van az anyja is, privát idő kb. nulla.Nála az a helyzet, hogy az érettségije elég gyenge lett és nem ment továbbtanulni, így diploma nélkül próbál keresgetni munkákat. Én már többször ajánlottam, hogy érdemes lenne valamit megtanulnia, és szerezni egy diplomát, de nem, nem érdekli semmi, szabadidejében ha nem velem van, akkor bulizni jár, és csak a zenehallgatás meg a játékok érdeklik. Én egyetemista vagyok, fogorvosi egyetemen tanulok, és sokszor zavar, hogy ha tanulok vagy mondok valami szakmabeli dolgot, akkor röhög meg elbagatellizálja. Őszintén kiborít, hogy műveltséget igénylő dolgokról nem lehet vele beszélni, mikor a családjánál voltam, semmit nem kérdeztek a tanulmányokról, pedig eddigi kapcsolataimban mindig érdeklődtek iránta. Úgy vettem észre, hogy nekik ez nem fontos. És kicsit idegesít, hogy a barátom sem tud hozzászólni semmihez, nincs rálátása a világra. Nagyon kedves, helyes meg aranyos, törődik velem, mindig érdeklődik meg gondoskodik, de valahogy nem fest túl pozitív képet hogy nincs ambíciója, csak úgy elvan, semmi életcélja nincs. Félek, hogy ha így megy tovább, akkor nekem kéne eltartanom őt is...

2020. jún. 26. 12:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%
Oké, akkor hallgass a gyakoris férfigyűlölőkre XD
2020. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
5%

"Őszintén kiborít, hogy műveltséget igénylő dolgokról nem lehet vele beszélni"


Gondolom te is patent módon hozzá tudsz szólni bármilyen reál témához...

Ja, hogy csak az a műveltség, amiről te gondolod. Az más.

2020. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
#12 fogorvoshallgatóként azért nyilván konyít a reálhoz is vmit.
2020. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

Az intelligenciát nem a diploma fogja meghatározni.

Nekem is vam, páromnak nincs, de egyáltalán nem zavar, teljesen más témákban vagyunk jók. De ettől függetlenül meghallgatjuk egymást a munkát illetően is, fejlődünk a másik által.

Viszont azt ne várd el, hogy fogorvosi témákhoz hozzá tudjon szólni. Honnan kellene tudnia, ha nem azt tanulja? Egyetemi tanulmányok előtte te tudtad a témát?

2020. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez a csavo diplomaval sem erne sokat.


Hagyd ott, keress egy hozzad valot. Nem hiszem, hogy nincs azon az egyetemen egy helyes, okos, torekvo fiu.

2020. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem azt várom el, hogy hozzá tudjon szólni a fogorvosi anyaghoz. Csak annyit, hogy tartsa tiszteletben, hogy én ezzel foglalkozom, ne űzzön belőle gúnyt.



Kedves "patentül reál tárgyakhoz hozzászóló" válaszolónak üzenem, hogy negyedéves fogorvastanhallgatóként, 2 emelt biológia és kémia érettségi után, úgy gondolom, van valami fogalmam a reál tárgyakról

2020. jún. 26. 13:05
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nem passzoltok egymáshoz...
2020. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem itt az mellékes, hogy van-e diplomája vagy sem, nem is értem páran miért rögtön erre a részre ugrottak rá, ha lenne neki is ugyanígy nem foglalkozna semmivel és ugyanígy nem tudna semmihez sem hozzászólni.

Amit nem értek, hogy ha saját lakása van, akkor miért költözött az anyjához, mikor kirúgták? Vagy azt gyorsan eladta, esetleg kiadja, hogy abból legyen bevétele? Mert ha ez utóbbi, akkor még azt mondanám, hogy milyen élelmesen feltalálja magát amikor bajba kerül, de ha csak úgy odaköltözött az anyjához, hogy ne kelljen munkát keresnie, az úgy azért elég gáz. Az más kérdés, hogy a családja nem érdeklődik a tanulmányaid iránt, nem fontos nekik, az mondhatni "kit érdekel" kategória, ha közben a párod más mentalitással fordulna feléd.

Egyébként elég egyértelműen nem illetek össze. Nem az érdeklődés hiánya meg a diploma miatt, hanem mert neki nincsenek ambíciói, nem igazán tesz semmit azért, hogy előrébb lépjen, elvan a langyos kaksiban, míg te azért tennél a jövődért, tanulsz, próbálsz fejlődni, ez később is komoly konfliktusokat okozna.

2020. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is voltak ilyen szaktarsaim mint te kérdező. Sose tudtam megérteni hogy intelligens, csinos, ambiciózus lányok miért állnak össze olyan alakokkal akik mindenhogy lehúzzák őket, ahelyett hogy egy támogato part találnának aki szellemileg is hozzájuk illik..
2020. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem illetek össze, ha meg nem tamogat a tanulasban, terveidben akkor hagyd ott. Nekem eszemagaban nem lenne paromat lehuzni ha tanul valamit legyen az bármi.
2020. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!