Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar mindenki lebeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki lebeszélni a gyerekes nőről?

Figyelt kérdés
Mindenki megszólja azt, hogy gyerekes nővel akarok kapcsolatot. Miért olyan nagy probléma ez?
2020. júl. 4. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Kinek probléma?

Ki szól le?

Nem kell velük foglalkozni és enyi! Ha szeretnek, akkor elfogadják a döntésed!

N27

2020. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted nem baj, ha van egy gyereke?
2020. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem probléma.

Ha egy kapcsolatban probléma van, akkor az megvan gyerek nélkül is.

Azt nézd, hogy te boldog légy, ne másokkal foglalkozz.

Puding próbája az evés :)

2020. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Itt a 27 éves nő ! gyereke is van! Hajrá összejöhettek. Sok sikert. Egy próbát megér nem?
2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezt neked kell tudni, de sok lemondással jár. Minden program a gyerek körül fog forogni és te lehetsz bármilyen jó, mindig csak a második leszel a nő számára.
2020. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Így van ahogy az 5ös mondja. 🙂
2020. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
5 Gondolom aki gyerekes novel akar ismerkedni, ezzel tisztaban van. Ezek utan miert kellene lebeszelni? Majd eldonti, neki ez igy oke-e :D
2020. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Mert ha neked nincs, akkor te neki csak másodhegedűs leszel a gyereke után.

Illetve nagy az isten állatkertje, a zabigyerekkel rendelkező nőkkel ha akarsz valamit, akkor akarva/akaratlanul a borját is választod.

Kell ez neked?

Neki mások lesznek a problémái, mint neked gyerektelenül. De ha csak meghúzod párszor, az nem probléma szerintem. Vszínű ezt csinálta az elődöd is, csak annak lett "nyoma", a zabigyerek.

2020. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
68%

Mert sokaknak a gyerek már "red flag". Nem ítélkezem, nálam is az. Én tudom magamról, hogy egy kapcsolatban szeretem, ha figyelnek rám, első helyen vagyok és nem kell osztozkodnom figyelmen, szereteten. Hiába szereti egy szülő máshogy a gyerekét, mint a párját, akkor is... Ha olyan emberrel kezdesz, akinek gyereke van, akkor MINDIG a gyerek lesz az első. Nincs spontán nyaralás, esti borozgatás, sétálás, sem reggeli gyorsmenet a fürdőben... Mert ott a gyerek, figyelni kell rá, az elsők mindig az ő igényei lesznek. Pluszpont, ha a gyerek mellé jár egy elmebeteg ex is, aki ott tesz keresztbe, ahol csak tud.


Szóval rengeteg bonyodalom jöhet egy gyerekes anyával, főleg, ha a gyerek még kicsi.

2020. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Mert egy senki eltartó leszel, meg anyunak vibrátor, de ennyi!


Ráadásul a kani is képben lesz. Még talán az asszonyt is lecumiztatja párszor.

2020. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!