Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akar mindenki lebeszelni...

Miért akar mindenki lebeszelni róla?

Figyelt kérdés

December elejére kaptam időpontot a kozmetikushoz műszempillat rakatni. Nagyon ritkán van, de most jönnek az ünnepek és kitaláltam, hogy szeretnék. Ekkor leszek 10 hetes terhes. És mindenki szornyulkodik, hogy terhesen ilyet csináltatok, holott magamnak géllakkozni is szoktam meg nagyon enyhén sminkelni is, szóval tényleg nem értem, hogy attól, hogy terhes vagyok, miért ne lehetne kicsit nőcisnek is lennem az ünnepekre?!

Ha lehet a szidalom cunamitol kíméljetek meg!


2019. nov. 19. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szia :) én terhesség előtt is rakattam műszempillát , jelenleg 21+4 hetes vagyok most sem hagytam abba!
2019. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Yaaaaay, a klasszikus gumicsont, a szépítkezés. Én nem hiszem, hogy ha te alig 3 hete teszteltél pozitívat, akkor téged MINDENKI le akar beszélni a műszempillákról. Eleve miért tud mindenki a terhességről is, a pillaterveidről is. Ez ilyen késő esti, unalmadban kitalált műbalhé lesz már megint.
2019. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez megint valami paraanyu hülyeség lesz a környezetem részéről 🤣.
2019. nov. 19. 23:44
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez olyan mint a hajfestés.

Azt is régen tiltották és még most is az a hiedelem van hogy árt a babának.

Pedig csak jól szellőző helyen kell festeni, hogy ne lélegezd be a szagát, mert nem sok anyag szívódik fel a fejbőrödön.

2019. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó! Mert a mindenki az anyukámekat, anyósomekat, tesómékat, sogoromekat jelenti. Mi olyan család vagyunk akik ha kiderul hogy valakinek babája lesz, nem a hatodik hónapban jelentik be, hanem azonnal, mert a másik boldogsága a mi boldogságunk. Mi ilyen "h*lye" család vagyunk, látod. Amúgy holnap épp szabadnapos vagyok, így nem lőtték még fel a pizsit.

Remélem, mostmar mindent értesz ☺️!?

2019. nov. 19. 23:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocs, ez a második válaszolonak szólt!
2019. nov. 19. 23:49
 7/10 A kérdező kommentje:
23:44-es válaszoló! Ja igen, én is festem a hajam és fogom is.
2019. nov. 19. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már megválaszoltad a kérdést avval, hogy olyan "h_lye családod" van (bocs, te írtad :)). Szóval ezért akarnak lebeszélni.
2019. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus vagyok, semmi baja nem lesz a babádnak. A ragasztó nem szívódik fel a bőrödön keresztül, csak a pilláidhoz ér. És igen használd is ki. Én nagyon szerettem, de már 1 éve nincs. 1 évesen az volt a buli a fiamnak, hogy ha kézbe vettem elkezdte tepkedni rángatni stb, úgyhogy inkább lemondtam róla.
2019. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez bolondság,hogy nem lehet. A ragasztó nem szívódik fel a bőrödön keresztül. Sminkelni is lehet ugyan úgy. Attól,mert terhes egy nő nem kell elhanyagolnia magát. Én is sminkelek ugyan úgy,annyi hogy a hajam azt nem festem. 16 hkm
2019. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!