Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen helyeken voltatok mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken voltatok mar egyutt a parotokkal?

Figyelt kérdés
Szivesen kiprobalnek valami extremebb dolgot. Nem izgat ilyesmi hogy mas meglathat, sot inkabb nem szeretnem hogy meglassanak, viszont termeszetben szivesen csinalnam. Milyen veszelyei lehetnek? H meglat valaki esetleg abbol lehet baj? Pl rendorsegi ugy vagy hasonlok. Nem olvastam utana ezeknek a szabalyozasoknak de tudtommal ilyet nem szabad csinalni. Mivan ha felvesz valahol egy kamera? Vannak azert felelmeim a dologgal kapcsolatvan, viszont masoknak meg szinte havinrendszeresseggel vannak ilyen sztorijai. Nem vagyok mar hu de fiatal, es nem is azert csinalnam mert masok is hanem csak kivancsisag olusz szerintem tok jo lehet mondjuk egy erdoben vagy mezon egyutt lenni a szerelmemmel. Tippek, tapasztalatok?

2020. júl. 12. 02:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a párod benne van, simán lehettek egyutt erdoben, mezon...válasszatok kietlen helyet, amerre nem jár senki, és ahova nem látni be mondjuk az útról, kornyezo dombokról, stb. Persze az ember mindig lesben kell kicsit legyen, mert azért bármikor arra tévedhet valaki, nem hinném, hogy rendorsegi ugy lenne belole, hacsak nem a helyi parkban csináljátok, ahol tônyleg megláthat valaki.
2020. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Erdőben, buszon, tóparton, bicikliúton (kint a természetben), kocsiban szinte bárhol, ahol épp nem járt senki, de menet közben is (ő vezetett, én kényeztettem közben szájjal, ő engem kézzel). Mondjuk mi már nem vagyunk együtt, de elég mozgalmas 5 év volt. :D
2020. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább milyen helyeken NEM voltunk még együtt...

Van házunk, van hálószobánk. Mégis, ha csak tehetjük, valahol a szabadban csináljuk.

2020. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kocsi. Magántulajdon szval meg se büntethetnek.
2020. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!