Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy minél több emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy minél több emberrel szexel valaki, annál képtelenebb lesz a szeretetre?

Figyelt kérdés
Akinek csak 2-3 ember volt a múltjában, az még képes tisztelni másokat, de 10+-nál már nincs kötődés, tökmindegy, hogy eggyel több, vagy kevesebb. Mit gondoltok erről?

2020. júl. 28. 23:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

A szexualitás is egy szükséglet, jó esetben a szeretet testi formája. De ha akadályozva van, akkor mániássá válik, vagy üzletszerűvé.

Tehát a szeretet hiánya okozhatja, hogy minél több emberrel szexszel valaki. De aki sokat szexel, az a szeretetre való törekvés jele, hisz nyitottságot, elfogadást fejez ki mások testi szükséglete iránt. Mert aki nem érzi a másik vágyait, az szexelni sem tud és nem vonzódik hozzá sok ember.

2020. júl. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
66%

Igaz.

A szexnek normális helyzetben egy érzelmi kötelék alapú, mélyen bizalmas, bensőséges dolognak kellene lennie, az intimitás legmagasabb fokának, amit a párok egymással osztanak meg.


Na most ebbe a meghatározásba mégis hogyan férne bele az, hogy előtte valaki ezt a dolgot már 10 vagy 20 vagy még több emberrel megosztotta?!


Vajon miért az ELSŐRE mondják azt, hogy gondold meg alaposan, kivel teszed meg. Miért nem a tizedikre?!


Azért mert a partnerek számának növekedése az érzelmi rész hanyatlását eredményezi. Ha megkérdezném, kivel feküdtél le először, biztos, hogy rögtön tudná a választ.

De ha megkérdezném, ki volt a nyolcadik? Hmmm? Na akkor már gondolkodnod kéne. Hiszen az már nem volt olyan nagy dolog számodra. Ott már elkopott a szexualitás érzelmi oldala.


Az a baj, hogy az emberek többsége még csak nincs is tisztában az érzelmi elhasználódás jelenségével. Pedig nagyon is létezik, és a társadalom korcsosulásában jelentős szerepet játszik.

2020. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

"A szexnek normális helyzetben", hát pont a vallásosság teszi a helyzetet normálatlanná. Szembefordítják az embereket önmagukkal és másokkal.

"a partnerek számának növekedése az érzelmi rész hanyatlását eredményezi", általában a kor előrehaladtával komolyodik az ember, tehát nem az érzelmek lesznek a mérvadó. De az sem jó, ha az érzelmeink irányítanak bennünket. Mert fejetlenséghez vezet és nem ismernek ki bennünket, olyanok leszünk mint az időjárás. Magányosakká, könnyen kihasználhatóvá válhatunk.

2020. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
18%

Minél több emberrel vagy együtt annál jobban próbálod összelegózni a következő párodat. Mivel kellene a pisti farka, a józsi pénze, a géza önbizalma, a zsolti szép autója, a jani kedvessége de a béla rosszfiúsága is.


Ugyanez a tinder is. Megdugnak és kirúgnak a 9/10-es pasik mert egy buta kislány vagy, utána meg azt hiszed hogy te is ezen a szinten vagy, pedig nagyon nem.


Innentől kezdve már nehéz komoly kapcsolatot kialakítani, pláne hogy ha neked is nagyon sok defekted van, amit egy normális férfi nem tűr el és inkább összejön a kis mosolygós julcsival a boltból, mert ő még kedves és aranyos.

2020. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
90%

Hát kérlek szépen itt vagyok ellenpéldának.. Számos partnerem volt már és mindegyiket szívből szeretettem. Bár elég naiv személyiség vagyok, így nem tudom azt mondani, hogy a fiúk is minden bizonnyal szívből szerettek engem. Nem feltétlenül volt mindegyik szerelem, de szerettem őket és számomra a szex a 11.nél is ugyanolyan szeretet kinyilvánítása maradt mint az első esetében. És kedves válaszoló aki azt mondtad, hogy a 8. nevét már nem tudnánk megmondani. Hát felsorolhatom neked az összeset.. Sőt még azt is tudom, hogy kiben mi volt a vonzó, miért lett vége, vagy hogy miket csináltunk az ágyban. Gondolkozás nélkül. Valaki írta azt is, hogy hány kapcsolatainkra volt és a jelenben milyen pár barátja. Hát az egy másik téma. Ott arról van szó hogy hogyan tekintett a szexre. Aki nem szeretetből teszi meg csak az élvezetért azt nem lehet egy kalap alatt említeni azokkal akikről a kérdező beszél. Ugyanis kedves kérdező bár te egy kalap alá vettél mindenkit azért azt látni kelk hogy a te kérdésed nem mindenkire vonatkozik, mert akinél nen játszik szerepet a szeretet a szexben az ugyanúgy nem tud szeretni a 3.nál mint a 20.nál... De lehet, hogy a 20.at megunja és utána már szeretetet keres akkor egy másabb minőséget tapasztal és ha megkapja akkor képes lesz komoly kapcsolatra is.


Nem légből kapott dolgokat mondok, ezeket mind általam tapasztalt esetekre alapoztam.

2020. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#15 hiszek neked, de amit írtál, hogy a 20. érzelemmentes szex után már szeretetet keres, azt lehetetlennek tartom. Akár férfi, akár nő, ha előtte már 20+ emberrel érzéketlenül megosztotta magát, miben lenne más egy újabb?

A másik fél szemszögéből is problémás a dolog. Miért lenne jobb valakinek egy olyan partner, aki nem is képes komolyan venni a szexet, akinek ez csak futószalagon megy, akinél csak a múló gyönyör az egész, mint egy olyan, aki megadta az alapvető emberi tiszteletet a korábbi partnereinek is, civilizált ember módjára bánt velük, nem csak trófeaszerzésre és haveroknak/csajsziknak villogásra használta?

2020. júl. 29. 08:52
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kedves kérdező, hallottam már olyan történeteket fiúktól, hogy 17 évesen versenyeztek, hogy ki szerzi meg hamarabb a csajt. Minden buliban 1 éjszakás kaladjai voltak a srácnak. Kb a 60. lány lehettem az életében és az első komoly kapcsolata.. Oké, jó érzés a szex de mindig többet és többet akar az ember. Egy idő után a puszta szex nem ad eleget. Csak a szeretet adja meg azt a plusz töltet. 1,5 évig voltunk együtt és előttem vagy 5 lánnyal próbált érzelmi kapcsolatot kiépíteni és nem ment neki, nem is tudott velük lefeküdni, egyszerűen nem vágyott rá. Én ezt a teljes életvitelt végignéztem mert legjobb barátok voltunk. Nyilván én majdnem végig többet éreztem. És ismertem annyira hogy tudjam, ő viszont szeretett és tőlem kapta meg azt amit keresett, csak elrontottam...
2020. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

Bevallom, vívódást okoz a válaszod olvasása. Valószínűleg azért mert nem tudom és nem is akarom elhinni, hogy az ilyen alakoknak, akik versengésből élvezettel megaláznak másokat, egyszer boldog kapcsolata lesz, amiben minden szeretetet és törődést megkapnak, miután semmi olyat nem tudnak nyújtani, amiből a korábbi 50+ noname partner ne részesült volna.

Én meg soha nem vertem át senkit, nem röhögtem a haverokkal azon, hogy milyen kis k.rva a lány, mert lefeküdt velem, nem mutogattam másoknak a meztelen képeit, nem csaltam össze-vissza, mégis egyedül fogok megrohadni. Az ilyeneknek meg szerető, gondoskodó nő a sorsa. De ez az én irigységem, majd megbarátkozom a gondolattal, hogy én ezt érdemlem a nőktől.

Mindenesetre köszönöm, hogy leírtad!

2020. júl. 29. 09:11
 19/43 anonim ***** válasza:
Azért maradsz egyedül, mert ítélkezel a lányokról. Nem veszed tudomásul, hogy a szexualitás az emberséggel egyenlő. Mivel te is ember vagy ezzel magadat ítéled el. Azt kapod amit mással teszel az élet így tanít.
2020. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Először is nem csak lányokról van szó, a férfiaknal is ugyanúgy elítélem a futószalag-szexet és a haveroknak mutogatást.

Másodszor logikai bukfenc a kérdésed. Ezek a romlott férfiak és nők csak rosszat tudnak adni, fájdalmat okozni, mégis csak jót és szeretetet kapnak. Az élet nem tanít semmit, hanem az ember tanul. Senki nem azt kapja, amit ad. Én senkit nem aláztam meg, engem mégis. Csoda, hogy ítélkezés alakul ki bennem azok felé, akik csak elvesznek, de nem adnak semmit?

Ez nem fizika, hogy a bemenő és kimenő energiák egyensúlyban vannak. Bizonyos emberek élő fekete lyukak.

2020. júl. 29. 09:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!