Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a kinézetem 6-7es , de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kinézetem 6-7es , de a személyiségem 9-10es , van esélyem a lányoknal?

Figyelt kérdés
Mások pontoznak kb. így.

2020. júl. 31. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Kinek mi. Ezt így nem lehet eldönteni.

Nálam pl. nagyon fontos, hogy az adott férfi ne dohányozzon és fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód. Ha nincs meg, akkor a többi nem is érdekel.

2020. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Leszarom ezeket a számokat. Mutatsz képet vagy sem?
2020. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Hát akivel ilyen meghitt viszonyban vagy hogy magánéleti dolgokat “mint a húspiaci mutatók” beszéltem meg ott a 9-10 pontszámot személyiségre alanyi jogon osztogatják.Vagyis a standarttól maradsz el 3 ponttal nem a tökéletestől. Jobban járnál ha fordított lenne ez a 2 adat.
2020. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján a személyiséged nem 9-10-es ahogy te írod, már ha 10 a max. Mert ha 100 a max, akkor a 10-es lehetséges lenne. Egy ilyen hozzáállásnál nem hiszem, hogy sok lány hiányolná ha nem vele lennél, ha őket keresel egyáltalán.
2020. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nincs.. fordítva lenne. Bicepszre gyúrj ne észre. Utóbbi nem menő.
2020. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Itt aztan kaptam a fejemre😂😂😂
2020. júl. 31. 20:19
 7/18 A kérdező kommentje:
Jogosak a valaszok , de en kerdeztem rosszul , csak nem tudtam , hogy hogyan kene kifejezzem magam , marmint nem vagyok ronda , de szep sem , a szemelyisegem , pedig kiemelem , hogy MASOK szerint nagyon jo , en azon a velemenyen vagyok , hogy nem vagyok egy jo ember es egyebkent nem vagyok felnott es meg van amig 18 leszek , ezzel az egesszel csak arra voltam kivancsi , hogy mennyire szamit a kinezet
2020. júl. 31. 20:31
 8/18 anonim ***** válasza:
Aha, és mekkora az esély, hogy azok a "mások" objektívek, urambocsá őszinték veled?
2020. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: ezek a "mások" olyanok, akikkel intim kapcsolatban voltál?
2020. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne priviben válaszolj, én sem priviben kérdeztelek, sunyi kis kérdező.
2020. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!