Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hívott el, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívott el, ha nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk párszor, de ő azt mondta, jó velem az ágyban, de nem szerelmes és nem is szeretne semmi komolyat. Jó, végülis nem is volt róla szó, de azért kicsit rosszul esett, mert én kezdtem többet érezni iránta. Utána hívott, nem is volt kedvem találkozni vele, mindig valami kifogást találtam ki. Most viszont elhívott a mamája nyaralójába pár napra, csak ketten lennénk. Most nem értem, hisz azt mondta nem érez semmit, akkor miért hív el? Hívjon olyan, akibe bele tudna szeretni...

L/24


2020. aug. 2. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexet akar és ott tudja, hogy sok lehetőség lenne rá.

Ne képzelj bele többet és ne reménykedj, mert sérülni fogsz. Engedd el őt.

2020. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy pár napot strandoljatok, így azok es d.gjatok, miért is kéne éreznie valamit?
2020. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó veled a szex, van egy hely, ahol ezt sűrűn gyakorolhatja. Miért kellene szerelmesnek lennie? Ne legyél ilyen naív, főleg, ha ő őszinte veled!
2020. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként számomra teljesen egyértelmű, hogy a szex miatt hívott meg. Elmondta, hogy nem akar komolyabbat, hogy most tőled nem akar vagy alapból senkivel sem, ezt ő tudja. Döntsd el, hogy megelégszel egy laza kapcsolattal vagy sem.
2020. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem szívesen mennék olyannal nyaralni, akit nem kedvelek, csak jól néz ki... Ezért gondoltam, hogy esetleg többet jelentek neki. De akkor nem. Köszönöm!
2020. aug. 2. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, emiatt többet jelentesz neki.
2020. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátom, nincs tapasztalatom ilyenben.
2020. aug. 2. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem volt meg barátod de szex igen?
2020. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. De csak vele volt szex eddig.
2020. aug. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!