Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az olyan lány, aki egykoron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lány, aki egykoron elutasított valakit, aki kb. bármit megadott volna érte, az néhány elcseszett kapcsolat és átb.szás után vajon elgondolkodik, hogy rosszul döntött egykoron? Ha kérne tőled egy esélyt, te megadnád neki?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Nem vagyok hülye, hogy ne tudnám, mitől lettem hirtelen mégis csak elég jó. A rossz döntéseknek következményei vannak, nem ártana, ha ezt megértenék a nők.
2020. aug. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem adok esélyt olyan embereknek, akik csak rám fanyalodnak és nem is fanyalodnék vissza utólag senkire. Akit egyszer lepattintottam, ahhoz már csak elvi okokból sem táncolok vissza. Lehet, hogy tanulok az esetből, de abból legfeljebb az lesz, hogy a következő normálisat majd jobban megbecsülöm és más alapján választok a jövőben.
2020. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cseréld meg férfire a nőt, úgy tedd fel a kérdést, úgy már lesz értelme:D
2020. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem gondolkodnak el rajta, mivel annyi jelöltjük van, hogy ha mindegyikkel csak 10 másodpercet kellene beszélni, akkor kellene 10 ezer év, hogy a végére érjenek.
2020. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy túl gyakran kérnek ilyen esélyeket, tudja jól mindenki mit csinált rosszul korábban.
2020. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze, magam is tudom, hogy nem az a gyakori, hogy egy nő megalázkodik és rimánkodik egy esélyért, de ismertem olyat, aki később magában örlődött, hogy anno máshogy döntött. Viszont előállhat olyan helyzet is, hogy a nőnek szétcsúszik az élete, nincs kire támaszkodnia, "kegyetlenség" ilyenkor elutasítani őt, mondván, ő is megtette egykoron veled?
2020. aug. 2. 19:17
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért, rimánkodott? Kétlem.
2020. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

"Viszont előállhat olyan helyzet is, hogy a nőnek szétcsúszik az élete, nincs kire támaszkodnia, "


Akkor támaszkodjon szépen azokra a férfiakra, akiket anno választott. Nincs azzal semmi baj, hogy a nők csak a rosszfiú típusú férfiakat akarják, de akkor oldják meg *velük* az életetüket. Mi nem fogunk megmentőt játszani, mert már azoknak nem kellenek.

2020. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
6 Szerinted ki kezdene még egyszer egy ilyen fazonnal? magadnál vagy?
2020. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen "rimánkodó" nő. Utólag rájöttem, nem azért sírtam magam vissza, mert hűderájöttem, hogy mit szalasztottam. Nagyon is tisztában voltam. De nem volt szexuális vonzalom egyszerűen, így ordenáré nagy hiba volt esélyt kérni.

Gondold ezt át, tanulj az én esetemből. Okkal lépett ő is ki az életedből.

2020. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!