Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az olyan lány, aki egykoron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lány, aki egykoron elutasított valakit, aki kb. bármit megadott volna érte, az néhány elcseszett kapcsolat és átb.szás után vajon elgondolkodik, hogy rosszul döntött egykoron? Ha kérne tőled egy esélyt, te megadnád neki?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 18:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én a férfi vagyok. Az én esetem kicsit más, mert az elutasítás, amit kaptam a lánytól, még viszonylag friss. Valószínűleg akkor tudom majd őt igazából elengedni, amikor lesz egy új nő az életemben.

Azért, ha előállna egy ilyen helyzet, hogy meggondolná magát az illető, nem hiszem, hogy az ember csak úgy hidegvérrel nemet tudna mondani, csak úgy bosszúból, mert azért egykoron mégicsak voltak felé érzései.

2020. aug. 2. 21:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem fog esélyt kérni egy nő, inkább belemegy még 10 olyan sztoriba ahol kihasználják, megalázzák majd eldobják, de sose fog esélyt kérni attól aki a saját szívét is kivágná érte.
2020. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak olyannal jövök össze, akihez vonzódom. Akihez nem vonzódom,az után nem fogok bánkódni 10 év múlva sem. Szerencsére jó emberismerő vagyok, az a kevés kapcsolatom is intelligens emberekkel volt, boldoggá tettük egymást amíg tudtuk és normálisan szakítottunk. Mindkét alkalommal. Jól elvagyok egyedül éveket is akár, nem vagyok társfüggő. Csak szerelemből akarok párkapcsolatot.
2020. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!