Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túlzásba vinném a féltékenyked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba vinném a féltékenykedést?

Figyelt kérdés
Most 1hónap és 1hete hogy együtt vagyok a barátnőmmel, és nekem ez az első komolyabb kapcsolatom, és tényleg nagyon szeretem a lányt, és az én szememben ő a legszebb!, viszont elég gyakran minden helyzetben képes vagyok féltékenykedni..., mint például mikor néztünk egy filmet, amiben a fő szereplő Jason Statham volt, ő megszolal hogy "ott a szerelmem" mert oda van azért a szinészért, és hülyéskedésböl mondja, hogy ha ott lenne mellette jason statham akkor vele gondolkozás nélkül össze feküdne..., és szülne neki vagy 20gyereket..., rendben azt tudom hogy kizárt hogy Jason Stathammal találkozzon, de mivan ha talál valami hozzá hasonló helyes pasit? akivel gondolkozás nélkül megcsalna..., mert rengeteg helyes pasi van magyarországon is, akik akár le is szólíthatják valamikor..., szóval félek..., meg mikor bulikba megy, mindig az a gondolat járkál a fejembe, hogy be iszik, és le fekszik valami random helyes emberrel, mert bulikban nem kicsi az esély, hogy más pasik leszólítsák..., nemrégiben volt egy kis balhénk az miatt, mert a legjobb fiú barátja az ex pasija, akivel 4éve lehetett együtt 3hónapig, időközben kiderült hogy mennyire normális pali, és esélytelen hogy bármi is legyen köztük, de akkoris féltékenykedtem tovább, és elolvastam a messengeres beszélgetésüket..., és a barátnőmmel csak arrol beszélgettek, hogy én féltékeny vagyok rá, a srác meg győzködte a barátnőmet, hogy teljesen egyetért velem, mert ő is így reagálni a helyzetre, ő is féltékeny lenne..., a lényeg hogy normális az ha mindig minden helyzetbe a legrosszabbat képzelem bele? és mindig féltékenykedek mindenre? ha neki még nemis mutatom ki.., de minden egyes nap attol félek hogy megcsal valakivel..., ha a barátnőivel van, akkoris az jár a fejemben, hogy lehet egy pasival van éppen... de szokott snapchat képeket posztólni, szóval ez mindig megcáfolódik, és én nem attol félek hogy megcsal és különválunk, mert úgy fogom fel hogy más kellett neki, nem én... én inkább attol félek hogy úgy csal meg, hogy nem tudok róla, és egész életünkben így élünk együtt...
2020. aug. 3. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt írd ki tini kategóriában, oda tartozik.
2020. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod elengedni sosem leszel boldog, ráadásul őt is boldogtalanná teszed. Ha szeret, és normális értékrenddel bír nem fog megcsalni, ha megteszi azt meg már úgysem tudod megakadályozni utólag. Kár ettől félni.
2020. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon túlaggódod.

Én is mondom random színészekre a párom előtt, hogy milyen jól néz ki, stb, VICCBŐL. Ettől függetlenül még a barátomat szeretem és soha nem lennék képest megcsalni a világ legjobb férfijával sem.


Nyugodj meg, veled van, téged választott, ha továbbra is ezeken gondolkodsz, meg fogod mérgezni a kapcsolatotokat.

2020. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Hát én megmondanám neki hogy vagy beszélgessen az exével vagy velem, döntse el mit akar. F4szom se lenne kíváncsi arra hogy demoklész kardja ott lógjon a fejem fölött állandóan. Meg ez az egyedül piálás meg bulizás is érdekes...


Gondolom tizenévesek vagytok és a barátnőd még nem igazán akar elköteleződni, inkább csak élvezi az életet.

2020. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Akármennyire fáj, ki kell mondjam: nincs önbizalmad, ezt vetíted ki. Keress egy szakembert, mielőtt nagyobb gondok lesznek.
2020. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem gondolja túl, egy ribi a barátnője. Már múltkor is írta, hogy a volt pasijával találkozik, meg kétértelmű üziket olvasott a messengerében.
2020. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Hát ha szerintetek normális hogy a barátnőtök az exeivel barátkozzon meg találkozgasson akkor jó nagy lúzer az egész bagázs. Normális férfi már rég elküldené a p1csába ezek után a csajt.
2020. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

A csaj helyében már lapátra tettelek volna. Hisztis vagy, de nem kicsit, nagyon. Fel kéne nőni, különben soha nem lesz egy normális kapcsolatod, mert ezt a sok rinyálást egy épeszű nő sem viseli el. Egy férfi nem viselkedik így.

Màr miért ne lehetne egy exxel barátkozni? Az már a múlt. Ha meg nem, jobb ha előbb derül ki.

Nekem a legjobb barátom akivel régen jártam egy rövid ideig. Barátok vagyunk, semmi több. A férjem tudja, ismeri is, és van annyi bizalma felém, + bízik annyira önmagában is, hogy tudja, soha senkivel sem csalnám meg, mivel szeretem. ( Nem is tettem ilyet soha)

Ha valaki meg akar csalni ahhoz nem kell expasi/excsaj. Aki az a fajta, az bárkivel félredug.

2020. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ott kezd gáz lenni, hogy nézegetése a telefonját.

Tud erről?

2020. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!