Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerek melett nehéz párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orultseg123 kérdése:

Gyerek melett nehéz párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
1 eves a kisfiam, 20 éves vagyok. Szüleimnel élek. Eddig nem akartam párkapcsolatot de mostmar hiányzik a törődés és a szeretet. Mit gondoltok, van olyan normális férfi akinek kéne egy ilyen nő? Köszönöm előre a válaszokat. (nem anyagi támaszt keresek)

2020. aug. 8. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Sima ügy szerintem,ha igényes nő vagy.

Exed(gyerek apja) normális? Mármint ismerek olyan eseteket ahol ez a baj forrása. Még nincs a lánynak senkije addig nyugodt aztán ha akadna akkor balhézik.

2020. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

1es vagyok. Most lesz haverom esküvője, felesége 18 évesen szült a gyerek apjával 2évig szenvedtek aztán szétmentek azóta a nőnek meseszép az élete.

Rokon lányt is 1 gyerek melett találta meg az igazi boldogság.

2020. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, picit nehezebb de nem kizáró ok a gyerek.
2020. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom megítélni, hogy mennyire nehéz mert nem vagyok sem nő, sem gyerekes. Én csak azt tudom elmondani, hogy én hosszútávú és komoly kapcsolatot biztosan nem szeretnék gyermekes nővel, mert egyszerűen túl sok lemondással jár. Egy gyerekes nőnek mindig a gyerek lesz az első, elveszi az ideje nagy részét és nem lehet vele elmenni kirándulni, vacsorázni, moziba, strandra, bárhova csak úgy spontán, mert mindig vagy ott lesz a gyerek és nem lesz semmi intimitás benne vagy előre meg kell beszélni, hogy kinek passzolja le.

Persze én is szeretnék egyszer gyereket, de akkor az a sajátom lesz, akit imádni fogok és érte boldogan fogom meghozni ezt a kompromisszumot.

2020. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
22F vagyok,ha gondolod írj,először csak beszélgetünk és megismerjük egymást aztán majd lehet látni hogy érdemes folytatni vagy maradunk barátok.
2020. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a 3-as, elvált, gyerekes pasik akiket te érdekelheted.

Úgy gondolom, korodbeli, gyermektelen srác csak végső kétségbeesésében vállalbe gyerekes anyukát vagy ha teljesen hülye.

2020. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
#6. 3 as vagyok és nő. Ráadásul gyermekem sincs, csak a párom előző házasságából neki van gyereke, akit szeretek.
2020. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

"van olyan normális férfi akinek kéne egy ilyen nő?"

Attól függ, hogy mit értesz normális alatt. A legtöbb normális ember azért színvonalasabb annál, minthogy 1 éves gyerekkel rendelkező emberekkel jöjjön össze. Azért ott jellemzően van valami probléma, ami miatt így alakult a helyzet...

Amúgy nyugi, találhatsz olyanokat, akiknek nincsenek túl nagy elvárásaik és simán beleférsz a dologba náluk. Persze, nem lesznek túl top jelentkezők, de ez azért érthető.


(Az meg vicces, hogy rendszeresen jönnek ilyen kérdések és mindig kétféle típusú válasz jön. Ha valaki ellövi a "nem fog menni" szöveget, akkor sorban azt írják. Ha valaki ellövi a "simán találsz csodálatos pasit" szöveget, akkor meg az.)

2020. aug. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nő vagyok, de nem kellene sem egy biszexuális nő gyerekkel, sem pedig egy pasi gyerekkel. Fiatalkoromban nem sokat tudtam kimozdulni sajnos, tehát ezt szeretném bepótolni a párkapcsolatomban, gyerek mellett pedig ez szinte lehetetlen lenne. Abban sem vagyok biztos, hogy én akarom-e, hogy nekem legyen egyáltalán.
2020. aug. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, de azért nem lesz könnyű. Jóval kevesebb embernek kell gyerekes nő....


Ha jól nézel ki akkor szex simán összejön

2020. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!