Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerek melett nehéz párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orultseg123 kérdése:

Gyerek melett nehéz párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
1 eves a kisfiam, 20 éves vagyok. Szüleimnel élek. Eddig nem akartam párkapcsolatot de mostmar hiányzik a törődés és a szeretet. Mit gondoltok, van olyan normális férfi akinek kéne egy ilyen nő? Köszönöm előre a válaszokat. (nem anyagi támaszt keresek)

2020. aug. 8. 23:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Senki nem akadt fenn azon, hogy ilyen fiatalok felcsináltatta magát a semmire (se egzisztencia, se párkapcsolat uram bocsá’ házasság)?


Nekem nem lenne gondom azzal, hogy gyereked van, ha egyezik a nevelési hozzáállásunk. Az viszont mindenképpen taszítana, amit az első bekezdésben írtam, és emiatt nem keresném a társaságodat.

2020. aug. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
#11. Nőként írom, hogy egyetértek az írásoddal. A hölgyike otthon pihenne gyesen az új pasi pedig dolgozhatna más gyerekére. Aztán, az új kapcsolatból is legyen már közös gyerek, mert ugye úgy illik. Na, nem! Ezek a nők dolgozni sosem fognak, csak dolgoztatni.
2020. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Sok elméleti válasz után leírom ,hogy szokta hozni az élet.

"Tehenet, borjával! " pl megismeri a srác a lányt a munka helyén vagy bármilyen hagyományosabb módon. (Netes társkeresőn illik kiírni de 80%os az arány).

Kialakuló a szimpátia majd kiderül a gyerek is idővel. Akkor azt mondja a pasi,nagyon bejön ez a lány megpróbálom. Vagy feladja.

Vagy fb világában eleve tudja a pasi de mégis kialakúl a szimpátia,(2esetben munka társak voltak).

Előfordulás a magasan iskolázott ,jobb anyagi hátterű lányoknál is hogy egyedül maradnak a gyerekkel,talán ők azok akik ki mernek lépni egy mérgező kapcsolatból.

Az is lényeges szülők,rokonok,barátok mennyire szeretnék,hogy a lány boldog legyen.

Mások boldogságáért áldozatot kell vállalni,ha egy gyerek vigyázása egyáltalán az nekik.

Minkét párnál a gyerek imádott a nagyiéknál lenni a gyereket is imádták a nagyszülei és gyalog 10 percre illetve együtt laktak.

2020. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Férfi vagyok, gyerek nélkül. Nők terén sosem panaszkodhattam, szerettek (én is szerettem őket).

Van egy anyával kapcsolatom, akinek sikerült megfognia érzelmileg (is) :)

Nem könnyű, mivel 3 felé szakad a nő szíve, ideje, gondolatai. A gyerekei lesznek az elsők egy nőnek, hiába mondja el 100x hogy egyformán fontos neki az is, hogy nőnek érezze magát emellett.

A gyerekeknek jó példa vagyok mint férfi (exe extra gáz mint ember), azaz tudat alatt pótapát is keres, mert a fiugyereknek kell egy hiteles férfi példa.

Kérdezem, ez a tiszta szerelemről szól?

2020. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

Korodbeli srácnak szinte biztos, hogy nem fogsz kelleni a gyerek miatt, egy idősebb férfinak meg azért nem, mert átlátja, hogy a semmire szültél, és gyakorlatilag nulla forinttal, munka nélkül oda fogsz költözni a nyakára gyerekestől, mindenestől.

Csak azt gondold végig, hogy te mit tudsz egy férfinak nyújtani. Még csak egy vacsira sem tudod meghívni magadhoz, mert ott a gyerek, és nem mellesleg ott vannak a szüleid is.

Rengeteg 20 éves lány van, akik szinglik, gondtalanok, haladnak előre az életükben. Velük szemben komoly hátrányban vagy.

2020. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy gyerek nem akadály, inkább a korod miatt nehéz, még...
2020. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nehezebb mint gyerek nelkul, de nem lehetetlen.
2020. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!