Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak már? Megőrülök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már? Megőrülök hogy felejtsem el amit csináltam? És ez szerintetek megcsalas?

Figyelt kérdés

Csúnyán össze vesztem a barátommal aki azt mondta nekem hogy nem érdemlem azt csinálok amit akarok. Felhivtam 2 barátnőmet hogy menjünk el valahova szórakozni. Elmentünk barátnőim hoztak magukkal 1 pasit is akivel én amúgy nem beszéltem rá sem néztem de mikor már többet ittam rá másztam beszélgettünk nála is aludtam, szex is volt.

Ez hétvégén történt azóta a barátom bocsánatot kért de én nem tudom hogy viselkedjek vele vagy mit csináljak.



2020. szept. 16. 08:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
Szakíts vele. Az ilyen rongy nők nem érdemelnek normál kapcsolatot.
2020. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet kérdés, hogy megcsalás-e?
2020. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
#12 szerintem úgy,h azt írta, korábban szakított vele a srác. Legalábbis én így értettem.
2020. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ezt lehet így is-úgy is értelmezni.

#12

2020. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nekem szakítasnak tűnt, neki nem.

Azt mondta azt csinálok amit akarok hát akkor miért ne mehettem volna szórakozni?

2020. szept. 16. 13:46
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

azért az "azt csinálsz, amit akarsz" még nem jelent szakítást - persze erősen kontextus függő.


de, ha innen nézed, akkor szakítottatok, már akkor vége volt. te rögtön túl is tetted magad a kapcsolaton, ami akkor már nem is volt - és ezek szerint azóta sincs.


mi a kérdés? mondd meg neki, hogy ti szakítottatok, vége mindennek és lépjen tovább, hiszen te már megtetted.

2020. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22%
Ő nem tartja szakításnak, és ő mondta ezt. Ennek fényében kérdés még, hogy megcsalás-e?
2020. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
Hányok az ilyen nőktől!
2020. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát mivel te úgy értelmezted hogy szakítottatok, így szigorúan véve nem megcsalás. Azon viszont gondolkodj el, hogy ha ilyen gyorsan túl tudtad tenni magad rajta, akkor fontos-e még számodra egyáltalán
2020. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!