Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az rátok is, hogy akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az rátok is, hogy akkor találtatok párra, amikor egy állóvízből váltott az életetek más irányba?

Figyelt kérdés

Én régen az előző páromat éppen akkor találtam meg, amikor az életem hosszas állóvízből váltott át más irányba.


Most szingli vagyok, lassan két éve, és állóvíznek érzem az életem. Őszintén érzem, hogy változásra van szükségem munka, lakás, utazások, stb. terén, mindamellett, hogy jómódúan élek.


Éreztétek úgy, hogy éppen akkor találtatok párra, amikor kiléptetek az állóvízből?


Én azt gondolom, ez lehetséges, hiszen a pozitív változás meglátszik az emberen, amikor kimozdul a jól megszokott kerékvágásból. Ekkor sokkal jobban csatlakozik a másik személy ehhez az új élethez.


Mit gondoltok erről?


2020. febr. 8. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Rám nem igaz :) de így a tiedet olvasva van benne ráció.
2020. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így volt. Egy költözés indította be a dinamitot. Előtte évekig egy adott albérletben laktam, két állandó lánnyal, akiik közül az egyik már nagyon nem tett jót nekem. A másik lánnyal nagy, nagy hezitálás után eldöntöttük, hogy a szakadt lakótelepi lakásból, még ha drágább is, költözzünk jó környékre, szép lakásba, jobb körülmények közé, mert már éjjel nem tudtunk aludni három hónapja. Nyáron ugyanis alattunk egy közeli kocsma vendégei randalíroztak. Végre mentünk, és utána tényleg minden hónapban valaki randira hívott. TÉNYLEG! Előtte meg már másfél éve nem. Aztán végül a December nyert, mert Szeptember, Október és November esetén határozottan NEM volt a megérzésem. Végül December lett életem párja, gyermekeim apja.


Ja, és a régi lakásban sehogy sem tudtam kiheverni másfél év alatt sem egy srácot, aki hülyített, néha találkozgattunk, de komolyat nem akart. Nagyon rossz volt már az állóvíz.

2020. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Köszi a beszámolót! :) Érdekes, amit írtál, engem is éppen másfél éve emészt egy még nem teljesen kihevert kapcsolat, ami az aktuális lakáshoz köt. Éppen másfél éve gondolkozom azon, hogy el kellene hagynom azt a lakást.


Örülök, hogy minden jól alakult nálad! :)

2020. febr. 8. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Szaz szazalekban, de meg az is hozza tartozott, hogy addigra, mire nyugodtan gondoltam bele, hogy tulajdonkeppen jo egyedul.
2020. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen köteleztek egy főiskola elvégzésére. Úgy éreztem, nem fér bele az időmbe, nem részletezem, de mivel vidékre kellett utazgatni és kutyáim voltak, nagyon nehéz volt megoldanom, szóval nem örültem az egésznek.

Aztán kb. a 2., 3. alkalommal a buszmegállóban találkoztam egy sráccal, aki ismerős volt az osztályomból. Levelező, tehát nem láttuk mindennap egymást. Gondolkoztam, hogy úgy tegyek, mintha nem ismerném fel vagy köszönjek? Köszöntem és így alakult, hogy végigbeszélgettük a 2 órás utat, a nagy beszélgetésben jelezni is elfelejtettünk, ezért az egész busznyi főiskolás egy megállóval arrébb szállt le, mint kellett volna.:) Először csak azért maradtunk a neten kapcsolatban, mert munka mellett nem mindig jutott le az órákra és ígértem neki anyagokat. Nagyon hamar napi szintű telefonálgatás, levelezés lett belőle. Én benne voltam egy borzalmas élettársi kapcsolatban, aki inkább lakótárs volt. Szóval nem volt egyszerű szituáció, de 3 hónap non-stop netes együtt tanulás után nem volt kérdés, hogy többet akarunk egymástól. Ő lett a férjem és a kislányom apukája.

2020. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteiteket! :)
2020. febr. 28. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!