Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő hogyan tud belezúgni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogyan tud belezúgni egy olyan pasiba akivel alig váltott pár mondatot?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 14:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne már különbség.

Ha vonzódok valakihez, akkor vágyok a társaságára, esetleg vonzódok hozzá szexuálisan. Ha nem lehetek vele, hiányzik. Vannak tulajdonságai, amik nagyon megfogtak.

Ha szerelmes vagyok, az azért ennél jóval több. Előzőeken felül minden érdekel ami a másikkal kapcsolatos, érdekel ami a másikat érdekli, nem látom a hibáit, ami másban idegesít, benne még az is imádnivaló...

Szóval hatalmas különbség van.

De te most a szerelmes nő vagy vagy a szerelem tárgya?

#9 voltam

2020. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Több nőnek voltam már a "szerelmes tárgya" annó.
2020. szept. 30. 16:08
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, nem szerelem nagyon erős vonzalom, amiből akár még szerelem is lehet, de nem törvényszerű. Én nagyon szeretem ezt az állapotot, olyan lélekmelengető. Sosem léptem egyik vonzalmam irányába sem, nekem csak az érzés kell, de így is volt, aki rájött.

Az a baj, hogy annyira ritkán van ilyen, pedig annyira jó érzés.

2020. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13 Azt mondják egy nőnek az érzelmei a legfontosabbak. Úgy látszik ez igaz. Volt már olyan is hogy a lánynak barátja volt, de még az sem akadályozta meg hogy rendszeresen nyomuljon rám. xD
2020. szept. 30. 17:20
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Sosem nyomultam, csak átéltem :D

Vagyis senki sem panaszkodott hogy nyomultam volna.

2020. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15 Rám sem nyomult a szó szoros értelmében, csak kereste a társaságom, taperolt, időnként hozzám dörgölte magát, és ha nem is mondta ki, de egyértelműen körül írta hogy bejövök neki.


Te kapcsolatban voltál akkor?

2020. szept. 30. 17:30
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #13 írja. Könnyen lehet belőle szerelem. Mondhatjuk a szerelem előszobájának :) Csak itt még reálisan, tárgyilagosan látja az ember a dolgokat, hogy mi tetszik neki a másikban, mi miatt vonzódik hozzá.

Erre az állapotra száll le a rózsaszín köd, amikor már nem tudjuk megmondani miért vagyunk belé szerelmesek. Mert. Mert csak. Mert olyan amilyen. Mert...uááá...mindenért :D

Ezek szerint úgy gondolod, most is egy ilyen szerelem, vagy vonzalom tárgya vagy.? :)

#9 voltam megint.

2020. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
#17 Már nem.
2020. szept. 30. 17:36
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró volt? Milyen ez a másik a másik fél szemszögéből?

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem.

2020. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19 Nem kezdek kapcsolatban lévő nőkkel, de nem volt zavaró. Érdekes volt és vicces. :D Emellett felemelő érzés volt hogy igyekezet nélkül meghódítottám más barátnőjét.
2020. szept. 30. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!