Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy van az , hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az , hogy valaki állandóan szexel a másik meg életében nem szexel soha?

Figyelt kérdés
Normális ez?
2020. okt. 5. 11:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2020. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem úgy lenne fair ha mindenkinek ugyanannyi jutna?
2020. okt. 5. 11:09
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
De ki az aki állandóan szexel? Én nem ismerek olyat.
2020. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Charlie Harper
2020. okt. 5. 11:11
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem az igazságosságról szól. A természetben nem létezik igazság. A gyenge elhullik, az erős él. A természetes szelekció is végbemegy. Alapvetően a szex(attól még hogy az ember számára élvezetes és nem mindig lesz belőle gyerek) = szaporodás. Akivel akarnak szexelni, azzal "szaporodni" akarnak. Akivel nem, azzal meg nem. Ennek van oka, nem véletlen van így. Más állatfajok közt sem szaporodik minden egyed. Ennek semmi köze az igazsághoz, ami csak egy ember által kitalált fogalom.
2020. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bszki akkor engem félreneveltek azt tanították , hogy legyek előzékeny
2020. okt. 5. 11:18
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Maradj ilyen.
2020. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lány vagy 7 es?
2020. okt. 5. 11:27
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Előzékenységért nem lehet kenyeret vagy nőt kapni, sajnálom.
2020. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem pl. úgy sikerül, hogy jó a házasságom. Sokat teszünk érte. Nem mindenkivel, pláne nem mindig mással.

De ha gondolod, megkérdezhetem a férjem, hogy hátha szánalomból megengedi hogy leszophasd. 😂 Kb. ennyit értek ezzel a vergődéssel.

2020. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!