Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők ti kilépnétek a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti kilépnétek a mostani esetleg megfáradt kapcsolatotokból, ha találnátok egy jobb képű, jobb személyiségű, jobb anyagi helyzetű vonzóbb férfit aki veletek szeretne közös jövőt ?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok !

2020. okt. 15. 02:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ, hogy hogy érzem magam a kapcsolatban, és hogy elkezdek-e érezni vmit a másik iránt.

Voltam már olyan kapcsolatban, ahol az utolsó egy év kínszenvedés volt, és igazából csak reménykedtem benne, hogy majd megjavul, meg hálátlannak tartottam volna magam, ha szakítok, meg akartam hinni, hogy a mi kapcsolatunk más... de már elhidegültünk és lakótársakként éltünk kb. Nyilván egy ilyen helyzetben, ha jönne vki, akinek jó tulajdonságai vannak, és meg is mozgat bennem vmit, valszeg léptem volna, mert csak felgyorsítottam volna egy elkerülhetetlen folyamatot.


De ha csak az a helyzet, hogy picit megfáradt a kapcsolat, javítással még jó lehetne, még szeretem a párom, csak amiatt nem mozdulnék, ha a másik, mittudomén, okosabb, ambiciózusabb vagy több pénze van.

2020. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Megfaradt kapcsolatbol siman. JO kapcsolatbol nyilvan nem, de egy olyanbol amiben csak elvagyunk mar, abbol igen. Elobb-utobb nyilvan harmadik fel nelkul is, de neha van olyan helyzet, amikor nincs konkret problema, es olyankor nehez csak ugy elojonni a szakitassal a semmibol.
2020. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Ameddig van esély arra, hogy a megfáradt kapcsolatom menthető, addig nem lépnék ki, akkor se ha százszor helyesebb, gazdagabb a harmadik fél. Ha nincs esély a kapcsolat megmentésére, harmadik fél nélkül is kilépnék.
2020. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem,az osszes szeretomhoz ragaszkodom. Az uj pasi meg ellenorizgetne meg az elejen. Ezert jo egy hosszabb kapcsolat.
2020. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy ki.38N
2020. okt. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Amugy egy ilyen manus a feher lovon kabe mennyi ido utan fog lelepni? Mert az a megfaradt langyi kapcsolat olyan szilard, mint a beton.
2020. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben van egy időszak, amíg az ember keresi a párját. Létesít persze kapcsolatokat, de ezekben nem köteleződik el, a dolog lényege az ismerkedés, közös élmények, jó és rossz helyzetek átélése, hogy közben eldőljön, akarunk-e közös jövőt. Ha ebben a fázisban "megfárad" egy kapcsolat, azt normális ember otthagyja, akár van már újabb versenyző a láthatáron, akár nincs.

Viszont ha egy kapcsolatban elköteleződtünk egymás mellett (a régimódiak ilyenkor kötnek házasságot), onnantól már nem vizsgálgatjuk, elég jó-e másik, jön-e esetleg egy még jobb. Együtt dolgozunk azon, hogy nekünk együtt minél jobb legyen. És ha a "megfáradás" jelei mutatkoznak, akkor együtt keressük az okokat és a javítás lehetőségét.

Mert volt egy pont valamikor a múltban, amikor döntést hoztunk egymás mellett, és most erre az alapra építjük a saját és a gyerekeink életét.

Ha egy ilyen kapcsolatot mégis fel kell bontani, annak a "megfáradásnál", egymás megunásánál nyomósabb oka kell legyen.

2020. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Igen, kilépnék. Borzalmas olyannal élni, akit nem szeretünk. 46N
2020. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es annyira tokeletesen leirta amit gondolok. 33 eves koromig kileptem minden olyan kapcsolatbol ami megfaradt, de ott jott egy olyan szemely az eletemben akivel ugy ereztem, hogy csaladot tudunk alapitani. Aki mas volt mint a tobbiek elotte es en is mas tudtam lenni vele. Kepes voltam elkotelezodni mellette es most mar kozos gyermekunk is van. Minden megvaltozott. Egy gyermeket en kizarolag csak annak szulok aki mellett foggal korommel kitartok es nem hagyom ott senki masert.
2022. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!