Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki hány évesen találta meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
19F / kort és nemet is írjatok aki akar sztorizhat is .

2018. ápr. 3. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27/Nő :)
2018. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

19 evesen, de sajnos neki nem en voltam az "igazi"

22N

2018. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 16 évesen kérdezted volna, azt mondtam volna akkor, ha most lennék 21 éves azt írnám 18 évesen, ha a 25 éves kori énem kérdeznéd azt írnám 24 évesen, most pedig azt mondom még nem találtam meg.


28/N

2018. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42N
2018. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok 18 voltam mikor megiserkedtünk én szerettem de nem éreztem az igazinak azota van let 1 közös gyerek ..pár hete kimonta válni akar.sejtésem be igazolodott nem ő az igazi :/ Nagyon gondold át kire pocsékolod az idődet.amiben nem vagy biztos abba ne menj bele...
2018. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30/N
2018. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31/f
2018. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nos olvasom. Ez igen. Jó tapasztalatok
2018. ápr. 3. 17:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most 22 éves lányként, úgy érzem hogy 20 évesen.

Érdekes, sorsszerű történet/találkozás a miénk.

Az első barátommal jártam, amikor megismertem Őt.. az akkori barátommal nem volt az igazi, de amikor Őt megismertem, úgy éreztem, hogy kell nekem, én pedig neki. Tiszteletben tartotta, hogy van barátom, ezért eltűnt teljesen, én meg semmit nem tudtam róla... később szakítottunk a barátommal és csak rajta járt az eszem (de már a kapcsolat alatt is).

Aztán teljesen véletlenül egymásba botlottunk és onnan minden megállíthatatlanná vált.

Gyönyörű volt vele minden és szerencsére Ő is úgy gondolja, ahogyan én, de sajnos problémáink adódtak az utóbbi időben. Remélem, hogy nem veszítem el soha, mert nem tudom nélküle elképzelni az életet.


:)

2018. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek mindenki megtalálja az igazit? Én sosem találtam meg, illetve amikor azt hittem, hogy igen hamar rá kellett jönnöm, Ő nem bennem látja az igazit. Lassan nagyi leszek....... Szerintem nem vagyok egyedül aki az 'igazi" nélkül éli az életét.
2018. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!